укр рус

Середні породи собак

Середні породи собак користуються величезною популярністю і у заводчиків, і у звичайних власників тварин. Вони невибагливі, не потребують багато місця та прекрасно пристосовуються як до квартирних умов, так і до будок та вольєрів.

Середні собаки дуже віддані своїм господарям та самовіддано захищають своїх близьких. Собаки середніх порід володіють невеликими компактними розмірами: за ваги 10-20 кг їх зріст складає 40-56 см. Найвідоміші представники цього класу – бультер’єри, англійські бульдоги, шпіци, гончі, лайки, міттельшнауцери, спанієлі, бассенджи, чау-чау. Це справжні атлети – їх міцна пропорціональна будова тіла та стальні м’язи викликають захоплення в оточуючих.

Середні собаки ніколи не сидять на місці. Вони можуть годинами гасати по подвір’ю, із задоволенням беруть участь у дитячих іграх та охоче займаються на спортивних знаряддях. Ці витривалі та сильні тварини стають прекрасними компаньйонами в поході, на полюванні чи спортивних змаганнях.

Про середніх собак можна без перебільшення сказати: «А замість серця – палкий двигун». Їх гарно розвинута серцево-судинна система дозволяє їм спокійно переносити серйозні фізичні навантаження без будь-якої загрози для здоров’я. Дякуючи такій витривалості живуть середні собаки на 3-8 років більше своїх великогабаритних одноплемінників.

Оскільки середні собаки дуже активні та рухливі, їх раціон повинен обов’язково містити оптимальну кількість корисних речовин, вітамінів та мінералів. Оскільки в домашніх умовах приготувати ідеально збалансовану їжу для улюбленця дуже складно, ветеринари та кінологи рекомендують звернути увагу на готові раціони, наприклад, Pedigree® «Для дорослих собак всіх порід».

 

назад
Продукція Pedigree

Склад: кукурудза, рис, куряча борошно, кукурудзяний глютен, м'ясне борошно, жир тваринний, соняшникова олія, буряковий жом, морква, дріжджі, вітаміни, мінерали, таурин, глюкозамін.

Харчова цінність (на 100 г): білки - 26г, жири - 15г, зола – 8г, клітковина - 5г, вологість - не більше 10г, кальцій - 1,2 г, фосфор - 1,0 г, вітамін 1250МО, вітамін Е 20 мг, вітамін D3 120МО, калій, натрій, мідь, цинк, марганець, таурин, глюкозамін, а також вітаміни В2, В4, В5, В12, ніацин, омега-6, омега-3, поліненасичені жирні кислоти.

Енергетична цінність (на 100 г): 375 ккал.

Вага упаковки: 500 гр., 7 кг.