укр рус

Середні породи собак

Середні породи собак користуються величезною популярністю і у заводчиків, і у звичайних власників тварин. Вони невибагливі, не потребують багато місця та прекрасно пристосовуються як до квартирних умов, так і до будок та вольєрів.

Середні собаки дуже віддані своїм господарям та самовіддано захищають своїх близьких. Собаки середніх порід володіють невеликими компактними розмірами: за ваги 10-20 кг їх зріст складає 40-56 см. Найвідоміші представники цього класу – бультер’єри, англійські бульдоги, шпіци, гончі, лайки, міттельшнауцери, спанієлі, бассенджи, чау-чау. Це справжні атлети – їх міцна пропорціональна будова тіла та стальні м’язи викликають захоплення в оточуючих.

Середні собаки ніколи не сидять на місці. Вони можуть годинами гасати по подвір’ю, із задоволенням беруть участь у дитячих іграх та охоче займаються на спортивних знаряддях. Ці витривалі та сильні тварини стають прекрасними компаньйонами в поході, на полюванні чи спортивних змаганнях.

Про середніх собак можна без перебільшення сказати: «А замість серця – палкий двигун». Їх гарно розвинута серцево-судинна система дозволяє їм спокійно переносити серйозні фізичні навантаження без будь-якої загрози для здоров’я. Дякуючи такій витривалості живуть середні собаки на 3-8 років більше своїх великогабаритних одноплемінників.

Оскільки середні собаки дуже активні та рухливі, їх раціон повинен обов’язково містити оптимальну кількість корисних речовин, вітамінів та мінералів. Оскільки в домашніх умовах приготувати ідеально збалансовану їжу для улюбленця дуже складно, ветеринари та кінологи рекомендують звернути увагу на готові раціони, наприклад, Pedigree® «Для дорослих собак всіх порід».

 

назад
Продукція Pedigree

Склад: злаки, продукти рослинного походження, м’ясо та продукти тваринного походження, мінерали (включаючи 2.4% триполіфосфату натрію), екстракти рослинного білку, олії та жири.

Харчова цінність (100г): білки – 9.5%, жири – 2.6%, зола - 6.1%, клітковина – 2.4%.

Енергетична цінність (100 г): 325ккал.

Додатки (кг): сульфат цинку - 1045мг, курячий ароматизатор - 43.6 мг. Не містить штучних барвників та ароматизаторів.

Пакування: 3 кісточки - 45 грамів.