укр рус

Середні породи собак

Середні породи собак користуються величезною популярністю і у заводчиків, і у звичайних власників тварин. Вони невибагливі, не потребують багато місця та прекрасно пристосовуються як до квартирних умов, так і до будок та вольєрів.

Середні собаки дуже віддані своїм господарям та самовіддано захищають своїх близьких. Собаки середніх порід володіють невеликими компактними розмірами: за ваги 10-20 кг їх зріст складає 40-56 см. Найвідоміші представники цього класу – бультер’єри, англійські бульдоги, шпіци, гончі, лайки, міттельшнауцери, спанієлі, бассенджи, чау-чау. Це справжні атлети – їх міцна пропорціональна будова тіла та стальні м’язи викликають захоплення в оточуючих.

Середні собаки ніколи не сидять на місці. Вони можуть годинами гасати по подвір’ю, із задоволенням беруть участь у дитячих іграх та охоче займаються на спортивних знаряддях. Ці витривалі та сильні тварини стають прекрасними компаньйонами в поході, на полюванні чи спортивних змаганнях.

Про середніх собак можна без перебільшення сказати: «А замість серця – палкий двигун». Їх гарно розвинута серцево-судинна система дозволяє їм спокійно переносити серйозні фізичні навантаження без будь-якої загрози для здоров’я. Дякуючи такій витривалості живуть середні собаки на 3-8 років більше своїх великогабаритних одноплемінників.

Оскільки середні собаки дуже активні та рухливі, їх раціон повинен обов’язково містити оптимальну кількість корисних речовин, вітамінів та мінералів. Оскільки в домашніх умовах приготувати ідеально збалансовану їжу для улюбленця дуже складно, ветеринари та кінологи рекомендують звернути увагу на готові раціони, наприклад, Pedigree® «Для дорослих собак всіх порід».

 

назад
Продукція Pedigree

PEDIGREE® з яловичиною. Повнораціонний консервований корм дорослих собак усіх порід.

Состав: м’ясо та субпродукти – мінімум 37% (у тому числі яловичини мінімум 4%), злаки, рослинна олія, вітаміни, мінеральні речовини.

Харчова цінність (на 100 г): білки – 7 г, жири – 5 г, зола – 2.5 г, клітковина – 0.3 г, волога – 82 г, вітамін А – 100 МО, вітамін Е – не менше 1 мг, вітамін D – 10 МО. Вітаміни зберігають свої якості впродовж усього строку придатності.

Енергетична цінність (на 100 г): 80 ккал.

Упаковка: банка 400г.