укр рус

Ви та Ваш пес

Отже, ви зробили свій вибір, і у вашому будинку з’явився новий член сім’ї – собака. І, щоб досягти повної гармонії, вам слід навчитися розуміти свого собаку так, як він розуміє вас.

Собака – це не людина і навіть не її подоба: він не вміє розмовляти та виражати свої думки так, як ми б того хотіли. Але у нього є своя, особлива мова, за допомогою якої він намагається донести до улюбленого господаря свої бажання та емоції. І, щоб навчитися розуміти цю мову, слід лише уважніше придивитися до свого улюбленця та поспостерігати за його поведінкою.

Погляньте, як собаки спілкуються між собою. За допомогою універсальної мови жестів та поз вони можуть виразити радість чи гнів, дружню прихильність чи агресію до чужака, почуття страху чи бравади. Навчившись розшифровувати рухи тіла, ви дуже швидко знайдете спільну мову зі своїм вірним другом.

Дуже багато цікавого може дізнатися турботливий господар про свого улюбленця, якщо прислухається до звуків, що надходять від нього. За допомогою гавкоту, гарчання чи жалісного виття собака намагається повідомити вас про те, що він бачить та відчуває. І, якщо ви будете уважними, то вже дуже скоро навчитесь розрізняти найменші відтінки в голосі вашого чотириногого друга.

Зрозуміти свого собаку не складно, потрібне лише бажання, спостережливість та небагато терпіння. І тоді ваше довге спільне життя буде справді щасливим.

 

 

назад
Продукція Pedigree

PEDIGREE® з яловичиною та кроликом. Повнораціонний консервований корм для дорослих собак всіх порід.

Состав: м’ясо і субпродукти мінімум 37.5% (у том числі яловичина мінімум 4%), злаки, жом буряковий, рослинна олія, вітаміни, мінеральні речовини.

Харчова цінність (на 100 г): білки - 7 г, жири - 4 г, зола - 2.5 г, клітковина - 0.5 г, волога - 82 г, вітамін А - 100 МО, вітамін Е - не менше 1 мг, вітамін D - 10 MО.

Енергетична цінність (на 100 г): 70 ккал.

Упаковка: пакетик 100г.