укр рус

Ви та Ваш пес

Отже, ви зробили свій вибір, і у вашому будинку з’явився новий член сім’ї – собака. І, щоб досягти повної гармонії, вам слід навчитися розуміти свого собаку так, як він розуміє вас.

Собака – це не людина і навіть не її подоба: він не вміє розмовляти та виражати свої думки так, як ми б того хотіли. Але у нього є своя, особлива мова, за допомогою якої він намагається донести до улюбленого господаря свої бажання та емоції. І, щоб навчитися розуміти цю мову, слід лише уважніше придивитися до свого улюбленця та поспостерігати за його поведінкою.

Погляньте, як собаки спілкуються між собою. За допомогою універсальної мови жестів та поз вони можуть виразити радість чи гнів, дружню прихильність чи агресію до чужака, почуття страху чи бравади. Навчившись розшифровувати рухи тіла, ви дуже швидко знайдете спільну мову зі своїм вірним другом.

Дуже багато цікавого може дізнатися турботливий господар про свого улюбленця, якщо прислухається до звуків, що надходять від нього. За допомогою гавкоту, гарчання чи жалісного виття собака намагається повідомити вас про те, що він бачить та відчуває. І, якщо ви будете уважними, то вже дуже скоро навчитесь розрізняти найменші відтінки в голосі вашого чотириногого друга.

Зрозуміти свого собаку не складно, потрібне лише бажання, спостережливість та небагато терпіння. І тоді ваше довге спільне життя буде справді щасливим.

 

 

назад
Продукція Pedigree

Склад: злаки, продукти рослинного походження, м’ясо та продукти тваринного походження, мінерали (включаючи 2.4% триполіфосфату натрію), екстракти рослинного білку, олії та жири.

Харчова цінність (100г): білки – 9.5%, жири – 2.6%, зола - 6.1%, клітковина – 2.4%.

Енергетична цінність (100 г): 325ккал.

Додатки (кг): сульфат цинку - 1045мг, курячий ароматизатор - 43.6 мг. Не містить штучних барвників та ароматизаторів.

Пакування: 3 кісточки - 45 грамів.