укр рус

Гра дуже важлива для собак

Собаки обожнюють ігри! І в цьому немає нічого дивного, оскільки для наших чотириногих улюбленців це не просто улюблені розваги, а спосіб пізнання навколишнього світу, отримання нових навичок, засіб спілкування, врешті-решт. А тому не позбавляйте свого улюбленця задоволення та намагайтеся приділяти іграм якомога більше уваги.

Хто на світі всіх сильніше

Бажаєте, щоб ваш улюбленець виріс сильним та спритним? Тоді грайтеся з ним в рухливі ігри, що розвивають фізичні якості собаки. До таких ігор можна віднести апортування предметів (палиці, м’ячики, іграшки), «полювання» на іграшки (прив’яжіть до улюбленої іграшки мотузочку та смикайте за неї в той момент, коли ваш улюбленець намагається схопити «здобич»), перетягування предметів. Але, обираючи іграшки для гри, слідкуйте за тим, щоб вони були міцними та відповідали розміру собаки.

Знайди мене, якщо зможеш

Граючись з улюбленцем у пошукові ігри, ви розвиваєте його природні дослідницькі інстинкти, що особливо важливо, якщо ви виховуєте мисливського чи службового собаку. Сховайте від собаки улюблену іграшку чи ласощі, та нехай він пошукає «пропажу». Наступного разу пограйтеся зі своїм улюбленцем «у схованки» – він із задоволенням буде шукати вас по голосу чи ховатися сам. Фізичні та пошукові ігри гарні тим, що в них можна гратися і вдома, і на вулиці.

Разом веселіше

Соціальні ігри виховують у собаки навички спілкування з людьми та одноплемінниками. Грайтеся з собакою самі, залучайте дітей, дозволяйте улюбленцю гратися з іншими собаками – в таких іграх, що моделюють поведінку в суспільстві, ваш вихованець отримає цінний поведінковий досвід. В якості соціальних ігор можна використати «боротьбу», «квача» та ін. Але слідкуйте за тим, щоб ігровий запал не переріс в агресію – в цьому випадку зупиняйте гру.

Грайтеся з задоволенням

Ну, а щоб гра завжди приносила радість та користь, запам’ятайте декілька правил гри:

- не примушуйте собаку до гри, якщо він втомився чи нездоровий;

- після того, як ви закінчили гратися з улюбленцем, не залишайте йому іграшку. Введіть правило: для одиночних ігор – одні іграшки, для ігор з господарем – інші;

- під час гри слідкуйте за тим, щоб ваш улюбленець не перевтомився;

- віднімаючи у собаки іграшку чи предмет, контролюйте свою силу, щоб не пошкодити щелепу улюбленцю. Будьте обережні, але наполегливі;

- будьте активним. Ваш чотириногий друг повинен почуватися, що гра цікава вам так само, як і йому.

назад
Продукція Pedigree

Склад: злаки, продукти рослинного походження, мінеральні речовини (триполіфосфат натрію хв. 2,6%, сульфат цинку хв. 0,11%), м'ясо і субпродукти, масла і жири.

Харчова цінність (100 г): білок - 8,5 г, жир - 1,8 г, зола - 5,8 г, клітковина - 2,3 г, вологість - 14%.

Енергетична цінність (100 г): 229 ккал.

Вага: 45г.