укр рус

Собаки для полювання

З давніх-давен собаки були вірними друзями та помічниками людини на полюванні. Вони невтомно висліджували здобич, самовіддано вступали у сутичку з небезпечним звіром та приносили господарю підстрелену дичину. Багато води збігло з тих пір, але і до сьогодні собаки супроводжують на полюванні своїх господарів, розділяючи з ними всі радості та печалі.

Існує велика кількість мисливських порід. Одні з них були виведені спеціально для полювання на лисиць та норних тварин, інші – для переслідування великого звіра, треті – винятково для того, щоб діставати з озера та приносити господарю підстрелених птахів. Але як би нам того не хотілося, універсальної породи, яка поєднує в собі переваги всіх мисливських собак, не існує, тому обираючи цуценя, орієнтуйтеся насамперед на індивідуальні якості породи і той вид полювання, якому ви надаєте перевагу.

Лягаві

Основне призначення лягавих собак – традиційне полювання на пернату дичину (глухарів, куріпок, тетеревів, вальдшнепів та ін.). Дякуючи своєму відносно гострому чуттю, лягава безпомилково визначає місцезнаходження птахів, що намагаються затаїтися, та граціозною стійкою вказує на них господарю. Лягава гарно орієнтується в польових умовах та легко знаходить пораненого звіра. До самих розповсюджених порід цієї групи відносяться: пойнтери, сеттери, курцхаари, дратхаари, лангхаари.

Борзі

Борзі собаки були виведені спеціально для беззбройного полювання на лисиць, вовків, зайців та дрібних копитних тварин. Ці собаки мають міцну худорляву будову тіла, вони витривалі, володіють гострим чуттям, чудовим зором та блискавичною реакцією, дякуючи яким вони висліджують звіра та невтомно переслідують його, а впіймавши, безстрашно кидаються на нього. До самих розповсюджених борзих відносяться: російська псова борза, південноросійська (степова) борза, тази, хорта борза, афганська борза, борза тайган.

Лайки

Лайки – прекрасні помічники для лісного полювання на хутрового звіра, диких кабанів та великих тварин (ведмедів, лосів і т.д.). У цих собак чудово розвинуті всі органи чуття. Вислідивши здобич, вони тихо переслідують її, а загнавши в глухий кут, починають голосно гавкати, очікуючи господаря та не даючи звіру втекти. До цієї групи мисливських собак відносяться: російсько-європейська лайка, західносибірська лайка, карело-фінська лайка, східносибірська лайка.

Норні

До переваг норних собак відносяться, в першу чергу, їх унікальна здатність вслід за переслідуваним звіром проникати у вузькі глибокі нори та витягувати звідти свою жертву. Норні собаки незамінні під час полювання на лисиць, борсуків та єнотовидних собак. До самих розповсюджених норних порід відносяться: фокстер’єри, вельштер’єри, німецький мисливський тер’єр (ягдтер’єр) і такси.

Спанієлі

Для лісного полювання на фазанів та вальдшнепів, а також для традиційного полювання на качок найчастіше використовуються спанієлі. Ці милі собаки відрізняються відмінним нюхом, вмінням йти по сліду, знаходити та приносити з води здобич. Найпопулярніші в Росії представники цієї групи – це російський мисливський спанієль, англійський кокер-спанієль.

Гончі

Для традиційного полювання на лісових звірів (вовки, лисиці, зайці та деякі види копитних) споконвіків використовуються гончі. Ці худорляві та фізично сильні собаки достатньо швидко знаходять звіра по свіжому сліду, невтомно переслідують його, голосно гавкаючи, надаючи мисливцю можливість орієнтуватися для вистрілу на свій голос. До найпопулярніших гончих відносяться: російська гонча, російська ряба гонча, естонська гонча, латвійська гонча, литовська гонча, бігль.

назад
Продукція Pedigree

Склад: кукурудза, рис, куряча борошно, кукурудзяний глютен, м'ясне борошно, жир тваринний, соняшникова олія, буряковий жом, морква, дріжджі, вітаміни, мінерали, таурин, глюкозамін.

Харчова цінність (на 100 г): білки - 26г, жири - 15г, зола – 8г, клітковина - 5г, вологість - не більше 10г, кальцій - 1,2 г, фосфор - 1,0 г, вітамін 1250МО, вітамін Е 20 мг, вітамін D3 120МО, калій, натрій, мідь, цинк, марганець, таурин, глюкозамін, а також вітаміни В2, В4, В5, В12, ніацин, омега-6, омега-3, поліненасичені жирні кислоти.

Енергетична цінність (на 100 г): 375 ккал.

Вага упаковки: 500 гр., 7 кг.