укр рус

Собака в міських умовах

Оточуючий світ безмежний! Він не закінчується стінами вашого будинку та невеликим простором поблизу нього. Поряд стільки нових та цікавих місць – ліс, річка, міський сквер, гучні вулиці та тихі алеї... Вашому малюку лише доведеться познайомитися з усім цим світом... Перед тим, як привчати вашого улюбленця до спілкування із зовнішнім світом, ознайомтесь, для початку, зі спеціальними нормативними актами про умови вигулу собак, прийнятих як на федеральному, так і на місцевому рівні. Оскільки за порушення правил вигулу та утримання собак ви можете отримати адміністративний штраф.

Крім офіційних документів існує ще й так названий «собачий етикет», дотримуватися якого зобов’язаний кожний поважаючий себе собака. Перед тим, як вирушити на прогулянку, запам’ятайте ці декілька простих правил, які допоможуть вам знайти вихід з будь-якої ситуації.

Перше, з чого слід починати ваші щоденні прогулянки з собакою, – це привчити його до нашийника та повідця. Цуценя навчити ходити на повідку набагато легше, ніж дорослого собаку, а тому, чим раніше ви почнете це робити, тим краще. Вибирайте для цуценяти м’який нашийник, який буде підходити йому за розміром, – так він набагато швидше та простіше до нього звикне. Повідок повинен бути достатньо довгим, щоб цуценя почувалося вільно поряд з вами, та міцним, щоб у випадку необхідності ви могли відтягнути бешкетника, намотавши повідець на руку.

Якщо, зустрівши інших собак, ваш забіяка буде особливо бурно виражати свої емоції та рватися їм назустріч, притримайте повідок і, за можливістю, намагайтеся заспокоїти цуценя. Візьміть собі за правило допускати свого улюбленця до інших собак лише після попередньої згоди їх господарів та переконавшись, хоча б, по видимим ознакам, у їх здоров’ї. Дозволивши ж цуценяті погратися із одноплемінниками, ніколи не залишайте їх без догляду, щоб, у випадку конфлікту та агресії з будь-якого боку, вчасно розняти хуліганів.

Нехай вас не дивує, якщо на перших порах ваш улюбленець буде в кожному перехожому бачити ваші риси та кидатися на нього з радісним вищанням. Оскільки, поки-що, для вашого малюка всі люди – на одне обличчя. Але, якими б чистими та світлими не були б думки вашого цуценяти, ніколи та ні за яких обставин не дозволяйте йому кидатися на людей – не кожному сподобається такий бурний прояв радості та захоплення. До того ж, будь-який перехожий може легко образити вашого улюбленця, неадекватно відреагувавши на його поведінку.

На вулиці вашого улюбленця очікує величезне море спокус. Як цуценята, так і дорослі собаки, намагаються підняти з землі який-небудь предмет, що привернув їх увагу. І це не дивно, оскільки все, що знаходиться в їх полі зору, собаки прагнуть відразу ж спробувати на смак. Тому вам слід бути максимально уважним та не дозволяти цуценяті піднімати сумнівні знахідки – це може бути небезпечно для його здоров’я. З цієї ж причини не дозволяйте своєму ласуну брати частування з рук незнайомих перехожих.

На міських вулицях вашого улюбленця очікують багато небезпек та несподіванок. В залежності від характеру, темпераменту та засвоєних навичок він по-різному реагує на побачене. Щоб під час прогулянок уникнути неприємностей, ніколи не відпускайте собаку на вулицю самого. Будьте пильні та обережні, але в той же час не здувайте з вашого песика пилинок, потураючи його бажанням. Власне поняття «кодекс» та «правила» в крові вашого собаки, слід лише показати та навчити його, яким саме правилам він повинен слідувати та постійно винагороджувати його за їх виконання.

назад
Продукція Pedigree

PEDIGREE® з яловичиною та кроликом. Повнораціонний консервований корм для дорослих собак всіх порід.

Состав: м’ясо і субпродукти мінімум 37.5% (у том числі яловичина мінімум 4%), злаки, жом буряковий, рослинна олія, вітаміни, мінеральні речовини.

Харчова цінність (на 100 г): білки - 7 г, жири - 4 г, зола - 2.5 г, клітковина - 0.5 г, волога - 82 г, вітамін А - 100 МО, вітамін Е - не менше 1 мг, вітамін D - 10 MО.

Енергетична цінність (на 100 г): 70 ккал.

Упаковка: пакетик 100г.