укр рус

Перші прогулянки

Цуценя – це маленький клубок енергії. Ваш улюбленець буде багато рухатися та швидко рости. І, звичайно ж, йому потрібні будуть вправи. Цуценят, для гарного самопочуття та фізичного навантаження, необхідно виводити на прогулянку та давати їм можливість пострибати та побігати.

Перед вакцинацією малюка можна виносити на вулицю лише на руках. А ось, через не менше, ніж два тижні після зроблених щеплень, улюбленець зможе піти погуляти вже на своїх власних маленьких лапках. Ваш улюбленець буде всюди сунути свій допитливий носик, але починати знайомство цуценяти з оточуючим світом слід поступово, інакше багато людей та незнайоме середовище можуть налякати малюка.

Враховуючи, що пам’ять у собак асоціативна та не піддається впливу часу, страх довго буде супроводжувати вашого улюбленця. Маленькі цуценята багато граються, але швидко втомлюються та просто падають з ніг навіть вдома. Що вже говорити про той час, коли ви почнете виводити його на вулицю.

Перші прогулянки повинні бути частими, але не довгими – рекомендуємо виводити малюка на вулицю 5 разів на день по 15-20 хвилин. Його слід вигулювати після кожного годування, а також після сну. На прогулянках малюк не повинен замерзати, тому не дозволяйте йому сидіти на одному місці, він повинен рухатися.

І, звичайно ж, дуже важливо підібрати вашому пухнастому товаришу правильний ошийник та повідець. Замість повідків краще за все використовувати шлейки, зроблені з широкого шкіряного ременя з м’якою підкладкою, – така шлейка не заважає під час руху та не травмує шию малюка. Ошийник цуценяти повинен відповідати його розміру, а не одягатися так, щоб під нього проходили два пальці. На ошийнику рекомендуємо закріпити жетон з адресою та телефонами господарів – на той випадок, якщо ваш малюк загубиться.

Напевно, більше за все цуценята люблять гратися. А для цього їм обов’язково потрібна компанія. І найкращим, найулюбленішим партнером для ігор у вашого малюка завжди будете ви – його обожнюваний господар. Ваш улюбленець буде запрошувати вас гратися, навіть коли підросте. Але на прогулянках починати гратися з цуценям можна лише після того, як він здійснить свої природні потреби, інакше, загравшись, він забуде про все на світі. Покатайте м’ячика, киньте йому палку, побігайте разом з ним, оскільки гра для цуценят – одночасно і задоволення, і тренування.

В цей період у малюків відбувається інтенсивний ріст кісток, тому слід дати їм можливість рухатися стільки, скільки вони бажають. Навіть, якщо і ви отримуєте від ігор величезне задоволення, давайте цуценяті можливість погратися і зі своїми маленькими друзями. Товариство із одноплемінниками – важливий елемент соціалізації вашого малюка.

Граючись, цуценя вчиться не лише контролювати своє тіло, силу та реакції, але і краще розуміти сенс слів та міміку господаря. Через ігри він сильніше прихиляється до тих, хто його любить.

Грайтеся з новим членом сім’ї, будьте лагідним до нього та заохочуйте його, і скоро ви побачите, яким слухняним та вдячним виросте ваш малюк.

назад
Продукція Pedigree

Склад: злаки, м’ясо та продукти тваринного походження (включаючи 4% яловичини), олії та жири (включаючи 0.2% соняшникової олії та 0.25% риб'ячого жиру), продукти рослинного походження (влючаючи 4% сушоної пульпи цукрового буряку), екстракти рослинних білків, мінерали, овочі (включаючи 4% моркви та 4% горошку).

Аналіз (%): білки - 22, жири - 13, зола - 8, клітковина - 2.5, жирні кислоти Омега-6 - 2.75, жирні кислоти Омега-3 - 0.2, залізо - 170мг/кг. Енергетична цінність (100г): 372 ккал.

Додатки (на кг): антиоксиданти, барвники.

Xарчові додатки: вітамін A - 10700 МО, вітамін D3 - 1185 МО, вітамін E - 280 мг, сульфат міді – 10 мг, сульфат марганцю – 215 мг, йодид калію – 0.94 мг, селеніт натрію – 0.1 мг, сульфат цинку – 575 мг.

Пакування: 400 г, 2 кг.