укр рус

Виховуємо правильні звички

Знати своє місце

Щойно ви принесли додому цуценя, облаштуйте йому особисте місце, де буде знаходитися його ліжко. З цього
6dc2e910cac5261a73e724e4dc822547 моменту малюк повинен спати лише тут. В перші декілька тижнів, можливо, вам доведеться провести немало безсонних ночей, слухаючи, як жалісно скиглить крихітка під вашими дверима. Але не піддавайтеся жалості та ні в якому разі не беріть його в своє ліжко. Краще візьміть малюка та віднесіть на місце. Щоб зробити процес звикання менш болючим, покладіть в ліжко цуценяти яку-небудь ганчірку з материнського ліжка. Рідний запах заспокоїть малюка, та він швидше звикне до нового місця.

Чистота – запорука здоров’я

Охайність – це одна з головних звичок, якої варто навчити малюка. Ніколи не дозволяйте йому влаштовувати туалет де-небудь в будинку. Спочатку, коли цуценя зовсім ще маленьке, можна дозволити йому випорожнюватися на газетку, але щойно всі щеплення будуть зроблені, та ви перестанете боятися виводити його на свіже повітря, починайте привчати малюка ходити в туалет на вулиці. Для цього відразу ж, як тільки помітите, що ваш малюк зібрався зробити «калюжу», спокійно виведіть його на подвір’я. Але навіть, якщо «мокрої справи» уникнути не вдалося, малюка все рівно слід вивести на вулицю. Дуже скоро цуценя засвоїть ваші уроки та стане вчасно проситися в туалет.


c9f969dc3cf5104da4624114991d93dc Кличка

Виховане цуценя повинне знати, як його зовуть, та відкликатися на кличку. З перших же днів появи малюка у вашому будинку намагайтеся частіше називати його за іменем, а коли малюк почне у відповідь повертати голову чи зупинятися на ваш оклик, похваліть його, приголубте та пригостіть якими-небудь ласощами. Малюк дуже швидко, протягом декількох днів, звикне до своєї клички та почне з готовністю відкликатися на неї.

Час їсти

З самого дитинства привчайте малюка їсти лише з його власної миски. Ніякого канючення та позаурочних годувань цуценяти! Годуйте малюка завжди в один і той же час, але не за загальним столом і навіть не поряд, а у спеціально відведеному для цього місці. Такий підхід до режиму харчування дисциплінує малюка та не дозволить розвиватися звичці просити ласощі зі столу.

Поводок та ошийник

Що не кажіть, а в умовах міста це дуже важлива та потрібна звичка. Але привчати малюка до ошийника, а потім і повідця, слід поступово, щоб не викликати у нього почуття агресії. Почніть з гри. Під час ваших щоденних розваг непомітно одягніть на шию цуценяті м’який нашийник, не затягуючи його надто тісно, щоб не завдати малюкові дискомфорту. Такі заняття проводьте по декілька разів на день, відволікаючи малюка іграми, та повторюйте їх до тих пір, поки ошийник не перестане турбувати його. Щойно ваш улюбленець звикне до ошийника, починайте привчати його до повідця.

Спочатку прикріпіть м’який ремінець до ошийника та дозвольте йому вільно волочитися по підлозі під час гри, а через декілька занять беріть поводок у руки і крок за кроком привчайте малюка слухатися ваших рухів.

Чим раніше ви почнете виховувати корисні звички у цуценяти, тим краще і для вас, і для вашого улюбленця. Оскільки, чим доросліше стає ваш вихованець, тим менше у вас шансів навчити його гарному, доброму, вічному. Тоді, як все погане він схоплює просто на льоту.

назад
Продукція Pedigree

Склад: злаки, м’ясо та продукти тваринного походження (включаючи 4% яловичини), олії та жири (включаючи 0.2% соняшникової олії та 0.25% риб'ячого жиру), продукти рослинного походження (влючаючи 4% сушоної пульпи цукрового буряку), екстракти рослинних білків, мінерали, овочі (включаючи 4% моркви та 4% горошку).

Аналіз (%): білки - 22, жири - 13, зола - 8, клітковина - 2.5, жирні кислоти Омега-6 - 2.75, жирні кислоти Омега-3 - 0.2, залізо - 170мг/кг. Енергетична цінність (100г): 372 ккал.

Додатки (на кг): антиоксиданти, барвники.

Xарчові додатки: вітамін A - 10700 МО, вітамін D3 - 1185 МО, вітамін E - 280 мг, сульфат міді – 10 мг, сульфат марганцю – 215 мг, йодид калію – 0.94 мг, селеніт натрію – 0.1 мг, сульфат цинку – 575 мг.

Пакування: 400 г, 2 кг.