укр рус

Навчання та дресирування: перші кроки

Приготуйтеся, що для цуценяти все буде цікаво. Він ще не знає, що таке гарно та що таке погано, що можна робити, а чого – не можна, але він буде готовий навчитися робити все, як слід, щоб принести вам задоволення та заслужити вашу похвалу.

З першими кроками вашого малюка виникає проблема численних «сюрпризів» у вигляді калюжок та маленьких кучок, які маля періодично (а спочатку дуже навіть часто!) вам підносить. Щоб навчити цуценя, що для «сюрпризів» у вашому з ним будинку є спеціальне місце, вам доведеться постійно спостерігати за малюком. Як правило, відчувши необхідність сходити в «туалет», малюк почне крутитися, нюхати підлогу, стає неспокійним.

Якщо вік цуценяти не перевищує 8 тижнів, краще привчити його використовувати в якості туалету постелені на підлозі спеціальні пелюшки, що вбирають вологу. Їх можна придбати в будь-якій аптеці. Пелюшку краще постелити на те місце, де ваш малюк вперше «відмітився». Помітивши, що ваш маленький друг збирається зробити черговий «сюрприз», швиденько віднесіть його на пелюшку та тримайте там, поки «сюрприз» не вдасться.

Рекомендуємо відносити цуценя на пелюшку після кожного годування. Щойно він закінчить свої вологі «справи», похваліть його та дайте які-небудь ласощі. Намагайтесь завжди хвалити цуценя, якщо він все робить правильно. Покаранням малюка ви нічому не навчите. Ваше цуценя з самого початку не розуміє, що природна для нього дія може бути неправильною. Караючи, ви лише зможете домогтися, що ваш малюк стане ховатися та «ходити» в таємні місця. Оскільки для нього покарання буде асоціюватися не з неправильним вибором місця, а з дією як такою.

Крім життєво важливого привчання до «туалету», вам не лише треба розвивати вашого малюка за допомогою ігор, але і своєчасно почати його навчання простим командам. Не відкладайте дресирування, боячись «перевантажити» його «неміцний» організм. Пам’ятайте, що малюк з радістю вникає в усе нове, та навчання для нього – це теж гра, в якій його ще і заохочують смачненьким.

Два найважливіших перших слова, які повинен вивчити ваш малюк – це його кличка та команда «Фу!». Коли ви кличете малюка за іменем, він повинен відразу підбігти. А слово «Фу!» означає «негайно перестань, не можна!». Якщо цуценя робить щось негарне, скажіть йому «Фу!». Крім цього, можна поступово навчати цуценя командам «Сидіти!» та «Лежати!».

Пам’ятайте, що ваш малюк ще зовсім маленький і незграбний. Можливо, у нього щось не буде виходити відразу, але повірте, він вже намагається сподобатися вам і зрозуміти, як і що слід робити.

Тому не забувайте хвалити його! Похвала – життєво необхідна для щастя вашого песика та його навчання.

Але пам’ятайте, що в усіх випадках заохочення ваш малюк повинен знати, за що його хвалять, а похвала повинна бути своєчасною, інакше ви ризикуєте «похвалити» вашого улюбленця не за потрібну вам поведінку.

Не забувайте спілкуватися з вашим малюком. Так, він не може відповісти вам людською мовою, але він прекрасно відчуває ваші почуття. А якщо ви будете постійно розмовляти з ним, він навчиться розуміти вас ще краще та буде комфортніше почувати себе як вдома, так і в незнайомій обстановці. Повірте, цуценя не може бути занадто маленьким для навчання.

назад
Продукція Pedigree

Склад: злаки, м’ясо та продукти тваринного походження (включаючи 4% птиці), олії та жири (включаючи 0.2% соняшникової олії та 0.25% риб'ячого жиру), продукти рослинного походження (влючаючи 4% сушоної пульпи цукрового буряку), екстракти рослинних білків, мінерали, овочі (включаючи 4% моркви та 4% горошку).

Аналіз (%): білки - 22, жири - 13, зола - 8, клітковина - 2.5, жирні кислоти Омега-6 - 2.75, жирні кислоти Омега-3 - 0.2, залізо - 170мг/кг. Енергетична цінність (100г): 372 ккал.

Додатки (на кг): антиоксиданти, барвники.

Xарчові додатки: вітамін A - 10700 МО, вітамін D3 - 1185 МО, вітамін E - 280 мг, сульфат міді – 10 мг, сульфат марганцю – 215 мг, йодид калію – 0.94 мг, селеніт натрію – 0.1 мг, сульфат цинку – 575 мг.

Пакування: 400 г.