укр рус

Акторство – собача справа

Собаки почали з'являтися на екрані мало не відразу ж після винаходу кіно. І, співпереживаючи чотириногим друзям людини на екрані, нам не слід забувати, яка велика робота режисера, дресирувальника та самої собаки стоїть за кожною історією.

Спочатку слід підібрати відповідний за сценарієм типаж собаки. На цьому етапі, як і з кожним актором, проводяться кінопроби, щоб з претендентів обрати найбільш талановитого. Потім собаці дають час, щоб звикнути до знімального майданчика – освоїтися, обнюхати, дослідити всі куточки ...

Як і у людей-акторів, у собак теж бувають дублі та дублери, дуже схожі на них. Як правило, кожна собака-дублер спеціалізується на декількох добре відпрацьованих з нею дресирувальником команд. У собак на знімальному майданчику навіть існує спеціалізація. Є собаки-каскадери, спортсмени, водії та інші. Слово режисера «Мотор!» звучить для них як команда, котра закликає вийти на знімальний майданчик і почати гру.

Собаки, як і діти, швидко втомлюються і втрачають інтерес до одноманітного заняття. Тому для їх заохочення часто використовуються які-небудь ласощі для собак. У процесі зйомок набирається потрібна кількість вдалих епізодів, які потім, будучи змонтованими, створюють закінчений образ собаки-героя.

Для тварин, які найбільш вдало зіграли свої ролі, до 1986 року існувала спеціальна премія «Петсі» (Patsy Award). PATSY – абревіатура від англійського Picture Animal Top Star of the Year (Краща тварина-актор року). Вона була заснована в 1939 році голлівудською Асоціацією American Humane Association, яка захищає права дітей і тварин. Нагорода присуджувалася в чотирьох номінаціях: собаки, коні, дикі тварини та спеціальний приз. Серед собак-володарів Patsy Award можна назвати пса Спайка з фільму «Старий брехун» (Old Yeller, 1957) і вівчарку Folsom з фільму «Підставне тіло» (Body Double, 1984).

назад
Продукція Pedigree

PEDIGREE® з яловичиною. Повнораціонний консервований корм дорослих собак усіх порід.

Состав: м’ясо та субпродукти – мінімум 37% (у тому числі яловичини мінімум 4%), злаки, рослинна олія, вітаміни, мінеральні речовини.

Харчова цінність (на 100 г): білки – 7 г, жири – 5 г, зола – 2.5 г, клітковина – 0.3 г, волога – 82 г, вітамін А – 100 МО, вітамін Е – не менше 1 мг, вітамін D – 10 МО. Вітаміни зберігають свої якості впродовж усього строку придатності.

Енергетична цінність (на 100 г): 80 ккал.

Упаковка: банка 400г.