укр рус

Магній у складі кормів для собак

В організмі собаки іони магнію є другими за поширеністю внутрішньоклітинними катіонами. Цей мінерал відповідає за здоров'я кісток і нормальне функціонування нервової системи собаки, а його катіони беруть участь більш ніж у 300 метаболічних процесах. Зокрема, у виробництві енергії на клітинному рівні.

Магній необхідний для всмоктування і правильного використання певних вітамінів і мінералів, зокрема, вітамінів С і Е, кальцію, фосфору, натрію і калію. Він також необхідний для нормального росту зубів і кісток, функціонування безлічі ферментів в організмі та для утворення білків.

Магній надходить до організму собаки з кормами у вигляді солей і бере участь в енергетичному обміні, метаболізмі ДНК і РНК, синтезі протеїну, роботі м'язів і мембран нервових клітин.

Магній міститься в кістках ссавців, птахів і риб, у сирих зародках пшениці, в усіх зернових і бобових культурах, а також у молоці. Вміст магнію в кормах залежить від інгредієнтів, що складають корм для собак. Слід враховувати, що теплова обробка знижує кількість магнію в продуктах.

Середня добова потреба в магнії у цуценяти – 22 мг на 1 кг маси тіла, дорослого собаки – 11 мг. При цьому на баланс магнію в організмі впливають кальцій і фосфор. Більша, ніж необхідно, кількість цих мінералів може погіршити всмоктування магнію в кишечнику собаки.

При нестачі магнію в організмі у собаки спостерігається крайня збудливість і тетанія (судомні напади). При хронічній недостатності магнію у собак спостерігаються відкладення солей кальцію на стінках артеріальних судин, серці й нирках.

При надлишку магнію у собаки може спостерігатися пронос, а також погіршуватися засвоєння кальцію і фосфору організмом.

назад
Продукція Pedigree

Склад: злаки, продукти рослинного походження, екстракти рослинних білків, м’ясо та продукти тваринного походження (включаючи 4% курятини), мінерали, насіння, олії та жири, трави. Харчова цінність (100г): білки – 9%, жири – 2%, зола – 5.7%, сира клітковина – 0.5%, кальцій – 0.7%.

Додатки: сульфат заліза – 53.8 мг, вітамін А – 5730 МО, вітамін Е – 57.4 мг, Омега-3 жирні кислоти – 1151 мг.

Енергетична цінність (100г): 321 ккал.

Зберігати при температурі від +4C до +35С та відносній вологості повітря не більше 75%. Кінцева дата споживання та ідентифікаційний номер заводу-виробника: див. на зворотній стороні упаковки. Продукт вироблений за 18 місяців до кінцевої дати споживання. Номер партії відповідає кінцевій даті споживання.

Вага: 72г (3шт).