укр рус

Магній у складі кормів для собак

В організмі собаки іони магнію є другими за поширеністю внутрішньоклітинними катіонами. Цей мінерал відповідає за здоров'я кісток і нормальне функціонування нервової системи собаки, а його катіони беруть участь більш ніж у 300 метаболічних процесах. Зокрема, у виробництві енергії на клітинному рівні.

Магній необхідний для всмоктування і правильного використання певних вітамінів і мінералів, зокрема, вітамінів С і Е, кальцію, фосфору, натрію і калію. Він також необхідний для нормального росту зубів і кісток, функціонування безлічі ферментів в організмі та для утворення білків.

Магній надходить до організму собаки з кормами у вигляді солей і бере участь в енергетичному обміні, метаболізмі ДНК і РНК, синтезі протеїну, роботі м'язів і мембран нервових клітин.

Магній міститься в кістках ссавців, птахів і риб, у сирих зародках пшениці, в усіх зернових і бобових культурах, а також у молоці. Вміст магнію в кормах залежить від інгредієнтів, що складають корм для собак. Слід враховувати, що теплова обробка знижує кількість магнію в продуктах.

Середня добова потреба в магнії у цуценяти – 22 мг на 1 кг маси тіла, дорослого собаки – 11 мг. При цьому на баланс магнію в організмі впливають кальцій і фосфор. Більша, ніж необхідно, кількість цих мінералів може погіршити всмоктування магнію в кишечнику собаки.

При нестачі магнію в організмі у собаки спостерігається крайня збудливість і тетанія (судомні напади). При хронічній недостатності магнію у собак спостерігаються відкладення солей кальцію на стінках артеріальних судин, серці й нирках.

При надлишку магнію у собаки може спостерігатися пронос, а також погіршуватися засвоєння кальцію і фосфору організмом.

назад
Продукція Pedigree

Склад: злаки, м'ясо і субпродукти (в тому числі мозкової кісточки - мін. 4%, м'яса - мін. 4%), цукру, олії і жири, дріжджі.

Харчова цінність (на 100 г): білки -13 г, жир - 10 г, клітковина - 3 г, кальцій - 3 г, зола - 11,5 г, вітамін А - 250 МО, вітамін Е - 3 мг, залізо - 1 , 5 мг, жири (омега-3 поліненасичені жирні кислоти - 40 мг)

Енергетична цінність (на 100 г): 330 ккал.

Вага упаковки: 150 грам.