укр рус

Pedigree для цуценят

У віці 3-4 тижнів молоко матері ще залишається важливим джерелом поживних речовин для цуценяти, проте воно вже не може повністю задовольняти його потреби в поживних речовинах та енергії. Більшість цуценят повністю припиняють харчуватися материнським молоком у віці 8 тижнів.

Починаючи з 3-4 тижнів необхідно починати перший прикорм, допомагаючи травній системі цуценяти поступово адаптуватися до засвоєння нових джерел поживних речовин. Цуценяті потрібно 3-4 рази на день давати трохи гранул сухого корму, розмоченого у воді. Найбільш підходящим для цього є корм з гарними смаковими якостями та високою поживною цінністю. Він повинен містити високий рівень повноцінного білка, що легко засвоюється, забезпечувати оптимальний кальцієво-фосфорний баланс і підтримувати ще недосконалу імунну систему цуценяти.

Щоб уникнути підвищеного навантаження на шлунково-кишковий тракт цуценяти після відлучення від материнського молока необхідно використовувати в годівлі цуценяти висококалорійний і добре засвоюваний раціон.

Готовий корм Pedigree для цуценят «Перший прикорм» це повноцінний, збалансований, висококалорійний корм з підвищеним вмістом білка, що забезпечує нормальний розвиток організму, що росте. Він спеціально створений для переведення цуценяти з материнського молока на доросле харчування. Цей корм містить антиоксиданти (в т.ч. вітамін Е і таурин), а отже – зміцнює імунітет цуценяти, знижує негативний вплив навколишнього середовища і стресів на його організм. Оптимальний кальцієво-фосфорний баланс, вміст вітаміну Д3 та глюкозаміну в кормі сприяють правильному формуванню опорно-рухового апарату цуценяти. Корм Pedigree для цуценят «Перший прикорм» містить високоякісні продукти та спеціально підібрану клітковину, він добре засвоюється і сприяє правильній роботі кишечника.

назад
Продукція Pedigree

Склад: злаки, м’ясо та продукти тваринного походження (включаючи 4% птиці), олії та жири (включаючи 0.2% соняшникової олії та 0.25% риб'ячого жиру), продукти рослинного походження (влючаючи 4% сушоної пульпи цукрового буряку), екстракти рослинних білків, мінерали, овочі (включаючи 4% моркви та 4% горошку).

Аналіз (%): білки - 22, жири - 13, зола - 8, клітковина - 2.5, жирні кислоти Омега-6 - 2.75, жирні кислоти Омега-3 - 0.2, залізо - 170мг/кг. Енергетична цінність (100г): 372 ккал.

Додатки (на кг): антиоксиданти, барвники.

Xарчові додатки: вітамін A - 10700 МО, вітамін D3 - 1185 МО, вітамін E - 280 мг, сульфат міді – 10 мг, сульфат марганцю – 215 мг, йодид калію – 0.94 мг, селеніт натрію – 0.1 мг, сульфат цинку – 575 мг.

Пакування: 400 г.