укр рус

Pedigree для цуценят

У віці 3-4 тижнів молоко матері ще залишається важливим джерелом поживних речовин для цуценяти, проте воно вже не може повністю задовольняти його потреби в поживних речовинах та енергії. Більшість цуценят повністю припиняють харчуватися материнським молоком у віці 8 тижнів.

Починаючи з 3-4 тижнів необхідно починати перший прикорм, допомагаючи травній системі цуценяти поступово адаптуватися до засвоєння нових джерел поживних речовин. Цуценяті потрібно 3-4 рази на день давати трохи гранул сухого корму, розмоченого у воді. Найбільш підходящим для цього є корм з гарними смаковими якостями та високою поживною цінністю. Він повинен містити високий рівень повноцінного білка, що легко засвоюється, забезпечувати оптимальний кальцієво-фосфорний баланс і підтримувати ще недосконалу імунну систему цуценяти.

Щоб уникнути підвищеного навантаження на шлунково-кишковий тракт цуценяти після відлучення від материнського молока необхідно використовувати в годівлі цуценяти висококалорійний і добре засвоюваний раціон.

Готовий корм Pedigree для цуценят «Перший прикорм» це повноцінний, збалансований, висококалорійний корм з підвищеним вмістом білка, що забезпечує нормальний розвиток організму, що росте. Він спеціально створений для переведення цуценяти з материнського молока на доросле харчування. Цей корм містить антиоксиданти (в т.ч. вітамін Е і таурин), а отже – зміцнює імунітет цуценяти, знижує негативний вплив навколишнього середовища і стресів на його організм. Оптимальний кальцієво-фосфорний баланс, вміст вітаміну Д3 та глюкозаміну в кормі сприяють правильному формуванню опорно-рухового апарату цуценяти. Корм Pedigree для цуценят «Перший прикорм» містить високоякісні продукти та спеціально підібрану клітковину, він добре засвоюється і сприяє правильній роботі кишечника.

назад