укр рус

Догляд за цуценям

Після кожної прогулянки слід уважно оглянути цуценя на предмет подряпин, скалок або кліщів. Його шерсть необхідно вичесати гребінцем (для довгошерстих собак) або щіткою (для короткошерстих), почавши з голови і закінчуючи хвостом і лапами. Якщо необхідно, обітріть очі й вуха цуценяти ваткою, змоченою в слабкому розчині борної кислоти або в чаї.

Купати цуценя після кожної прогулянки не обов'язково – достатньо помити йому лапи. Якщо цуценя сильно забруднилось – посадіть його в таз і обережно поливайте теплою водою (близько 30°C). Потім нанесіть на шерсть спеціальний шампунь для собак (а не мило або шампунь, призначений для людей) і ретельно змийте піну чистою водою. Закінчивши процедуру, обітріть цуценя рушником і дайте йому обсохнути в місці без протягів. Дуже маленьких цуценят купати не слід, достатньо буде помити їх губкою або вологою ганчірочкою, багаторазово промиваючи їх при цьому.

Підрізати цуценяті кігті потрібно кожні 2 тижні або в міру необхідності. Намагайтеся при цьому не завдати собаці болю. Головне, щоб кігті завжди залишалися короткими. Якщо ви не можете робити це самостійно, зверніться за допомогою до ветеринарної клініки.

Чистити собаці зуби слід 3-4 рази на тиждень, використовуючи при цьому спеціальні пасти.

Постійного догляду також вимагають вуха цуценяти. Для цього слід придбати у ветеринарній аптеці спеціальні засоби, користуватися якими досить просто. При будь-якій підозрі на захворювання вух слід негайно звернутися до ветеринарного лікаря.

назад
Продукція Pedigree

Склад: злаки, м’ясо та продукти тваринного походження (включаючи 4% яловичини та 4% птиці), олії та жири (включаючи 0.2% соняшникової олії та 0.25% риб'ячого жиру), продукти рослинного походження (влючаючи 2% сушоної пульпи цукрового буряку), мінерали.

Аналіз (%): білки - 21, жири - 13, зола - 8, клітковина - 2, жирні кислоти Омега-6 - 2.6, жирні кислоти Омега-3 - 0.2. Енергетична цінність (100г): 372 ккал.

Додатки (на кг): антиоксиданти. Xарчові додатки: вітамін A - 13500 МО, вітамін D3 – 1475 МО, вітамін E - 275 мг, сульфат міді – 16.9 мг, сульфат марганцю – 235 мг, йодид калію – 1.6 мг, селеніт натрію – 0.11 мг, сульфат цинку – 625 мг.

Пакування: 2.4 кг, 8.4 кг.