укр рус

Харчування собак

Правильне харчування – основа здоров’я собаки. Тому його потрібно забезпечити кормом зі збалансованим вмістом білків, жирів, вуглеводів, вітамінів і мінеральних речовин. Задовольнити всі потреби тварини в повній мірі здатне лише спеціально розроблене збалансоване харчування.

Використання сухого корму – зручний спосіб годувати собаку та задовольнити всі його потреби в харчуванні. Цей тип харчування ідеально підходить для собак, тому що містить збалансований комплекс речовин, необхідних тварині. Пам’ятайте: при харчуванні сухим кормом потреба собаки в питній воді вище, ніж при харчуванні вологим кормом. Тому вода повинна постійно бути в достатній кількості.

Сухий корм можна використовувати в поєднанні з м’ясними консервами чи окремо. Співвідношення при годівлі сухим кормом і консервами 3 до 1. При цьому бажано використовувати корми однієї фірми та одного класу.

Якщо ви вирішили перевести собаку на інший раціон, це потрібно робити поступово, щоб уникнути шлункових розладів через зміни режиму харчування, що особливо важливо для цуценят і молодих собак. Додавайте невелику кількість нової їжі до старої та протягом декількох днів знижуйте кількість старих продуктів. Поступово змінюйте співвідношення, поки не перейдете виключно на новий корм.

Визначаючись з кількістю їжі, потрібною собаці, слід брати до уваги його розмір, вік, стан здоров’я та рівень щоденних фізичних навантажень. Собаку не можна перегодовувати, а в ідеалі частота годування дорослого собаки не повинна перевищувати двох разів на добу. Дорослий собака повинен отримувати корм щоденно в один і той же час.

Загальні вказівки для харчування собаки в залежності від його розміру містяться на упаковках готових кормів, крім того, з питань годування обов’язково слід порадитися з ветеринарним лікарем.

назад
Продукція Pedigree

Склад: злаки, м’ясо та продукти тваринного походження (включаючи 4% птиці), олії та жири (включаючи 0.2% соняшникової олії та 0.25% риб'ячого жиру), продукти рослинного походження (влючаючи 4% сушоної пульпи цукрового буряку), екстракти рослинних білків, мінерали, овочі (включаючи 4% моркви та 4% горошку).

Аналіз (%): білки - 22, жири - 13, зола - 8, клітковина - 2.5, жирні кислоти Омега-6 - 2.75, жирні кислоти Омега-3 - 0.2, залізо - 170мг/кг. Енергетична цінність (100г): 372 ккал.

Додатки (на кг): антиоксиданти, барвники.

Xарчові додатки: вітамін A - 10700 МО, вітамін D3 - 1185 МО, вітамін E - 280 мг, сульфат міді – 10 мг, сульфат марганцю – 215 мг, йодид калію – 0.94 мг, селеніт натрію – 0.1 мг, сульфат цинку – 575 мг.

Пакування: 400 г.