укр рус

Маленькі породи собак

Собаки залишаються собаками, навіть якщо вони маленькі: кишенькові, кімнатні або, як кажуть, «гламурні». Маленькі породи собак не поступляться своїм великим побратимам ні кмітливістю, ні сміливістю, ні відданістю.


Маленькі собаки легко адаптуються до способу життя міського жителя. Їх можна всюди брати з собою не тільки на прогулянки, але і в поїздки, одягати і робити їм зачіски. Вони відмінно приживуться в сім'ях з дітьми, а тривалість їх життя більше, ніж у великих собак.


Для життя їм не потрібно багато місця, вони можуть жити у маленькій квартирі та ходити на лоток. Однак не слід відмовлятися від регулярних прогулянок - вони дуже корисні для собаки.


Те, що собака маленька, не означає, що потрібно, як говориться, «здувати з неї пилинки». Досить ретельно стежити за її здоров'ям. Слід пам'ятати, що маленькі собаки нерідко мають проблеми з зубами (утворення зубного каменю і невипадання молочних зубів) і суглобами (наприклад, вивих колінної чашечки і хвороба Пертеса - деформація і руйнування головки стегнового суглоба).


Маленькі собаки в більшості своїй дуже активні, тому через особливості обміну речовин і високих енерговитрат їм потрібно ретельно підбирати харчування й годувати енергетично насиченим, калорійним кормом, спеціально розробленим для собак маленьких порід.


Через те, що маленькі собаки швидко звикають до певної їжі, дуже важливо з раннього віку привчити їх їсти тільки корисну для них їжу. Харчування має бути багатим необхідними мікроелементами, вітамінами, жирними кислотами та амінокислотами. Рекомендується щодня поєднувати вологий і сухий раціон, ділити його на два прийоми та не допускати переїдання.

назад
Продукція Pedigree

Склад: злаки, м’ясо та продукти тваринного походження (включаючи 4% яловичини), олії та жири (включаючи 0.5%соняшникової олії та 0.3% риб'ячого жиру), мінерали, продукти рослинного походження.

Аналіз(%): білки - 23, жири - 13, зола - 8, клітковина - 2. Енергетична цінність (100 г): 369 ккал.

Додатки (на кг): вітамін A - 8500 МО, вітамін D3 - 940 МО, вітамін E – 270 мг, сульфат міді – 11 мг, сульфат марганцю – 100 мг, йодид калію – 1 мг, сульфат цинку – 450 мг.

Пакування: 15 кг.