укр рус

Маленькі породи собак

Собаки залишаються собаками, навіть якщо вони маленькі: кишенькові, кімнатні або, як кажуть, «гламурні». Маленькі породи собак не поступляться своїм великим побратимам ні кмітливістю, ні сміливістю, ні відданістю.


Маленькі собаки легко адаптуються до способу життя міського жителя. Їх можна всюди брати з собою не тільки на прогулянки, але і в поїздки, одягати і робити їм зачіски. Вони відмінно приживуться в сім'ях з дітьми, а тривалість їх життя більше, ніж у великих собак.


Для життя їм не потрібно багато місця, вони можуть жити у маленькій квартирі та ходити на лоток. Однак не слід відмовлятися від регулярних прогулянок - вони дуже корисні для собаки.


Те, що собака маленька, не означає, що потрібно, як говориться, «здувати з неї пилинки». Досить ретельно стежити за її здоров'ям. Слід пам'ятати, що маленькі собаки нерідко мають проблеми з зубами (утворення зубного каменю і невипадання молочних зубів) і суглобами (наприклад, вивих колінної чашечки і хвороба Пертеса - деформація і руйнування головки стегнового суглоба).


Маленькі собаки в більшості своїй дуже активні, тому через особливості обміну речовин і високих енерговитрат їм потрібно ретельно підбирати харчування й годувати енергетично насиченим, калорійним кормом, спеціально розробленим для собак маленьких порід.


Через те, що маленькі собаки швидко звикають до певної їжі, дуже важливо з раннього віку привчити їх їсти тільки корисну для них їжу. Харчування має бути багатим необхідними мікроелементами, вітамінами, жирними кислотами та амінокислотами. Рекомендується щодня поєднувати вологий і сухий раціон, ділити його на два прийоми та не допускати переїдання.

назад
Продукція Pedigree

Склад: злаки, м’ясо та продукти тваринного походження (включаючи 4% птиці), олії та жири (включаючи 0.2% соняшникової олії та 0.25% риб'ячого жиру), продукти рослинного походження (влючаючи 4% сушоної пульпи цукрового буряку), екстракти рослинних білків, мінерали, овочі (включаючи 4% моркви та 4% горошку).

Аналіз (%): білки - 22, жири - 13, зола - 8, клітковина - 2.5, жирні кислоти Омега-6 - 2.75, жирні кислоти Омега-3 - 0.2, залізо - 170мг/кг. Енергетична цінність (100г): 372 ккал.

Додатки (на кг): антиоксиданти, барвники.

Xарчові додатки: вітамін A - 10700 МО, вітамін D3 - 1185 МО, вітамін E - 280 мг, сульфат міді – 10 мг, сульфат марганцю – 215 мг, йодид калію – 0.94 мг, селеніт натрію – 0.1 мг, сульфат цинку – 575 мг.

Пакування: 400 г.