укр рус

Найвідоміші собаки "Книги рекордів Гіннеса"

Собаки вже давно стали повноправними членами нашого суспільства. Більше того, їх життя часом буває яскравішим та цікавішим, ніж у нас з вами. Серед наших улюбленців немало спортсменів, фотомоделей, зірок кіно та власників багатомільйонних спадків. Є у собак і свої рекордсмени, занесені у всесвітньовідому «Книгу рекордів Гіннеса».

Більше, вище, сильніше…

Чи знаєте ви, що честь називатися найбільшими собаками належить породам англійський мастиф та сенбернар, представники яких досягають ваги 77-91 кг. Рекордсменом серед них став англійський мастиф Айкама Зорба (власник – Кріс Іраклідес), що мешкає в Лондоні, Великобританія. Найбільша вага відомого лондонця, зафіксована у листопаді 1989 року, склала 155,58 кг за зросту всього 94 см.
А найвищим собакою був визнаний ще один представник Туманного Альбіону – датський дог Шамгрет Данзас (власники – Венді та Кейт Комлі), який був занесений у «Книгу рекордів» зі зростом 105,4 см. Найсильнішим ж, за версією «Книги рекордів Гіннеса» став ньюфаундленд Барбара Алленс Дарк Ханс, який 20 липня 1979 року за ваги у 44 кг зумів протягнути по бетонній поверхні вантаж загальною вагою 2289 кг.

Не в грошах щастя?

Можливо, але наші чотириногі друзі готові заперечити це твердження. Найзаможнішим собакою, занесеним у «Книгу рекордів Гіннеса», був визнаний пудель Тобі, якому у 1931 році американська мільйонерша Елла Вендель заповіла 12 мільйонів фунтів стерлінгів. Однак через декілька десятків років, звання найбагатшого собаки світу перейшло до улюбленого собачки німецької графині Карлотти Лібенстейн, яка після своєї смерті залишила своєму улюбленцю спадок, що був оцінений у 65 мільйонів американських доларів. Звичайно, що за такого багатства Гюнтер (а саме так зовуть чарівного мільйонера) веде розкішне життя, ні в чому собі не відмовляючи. Ну, а найбезціннішим собакою, згідно «Книги рекордів», став відомий пекінес по кличці Ч. Черх, якого у 1907 року улюблена господарка відмовилася продати за 865 000 фунтів стерлінгів (за сучасним курсом).

На службі у людини.

Є серед собак і такі, які все своє життя присвятили службі на благо людського суспільства. Так кращим слідопитом всіх часів та народів став доберман-пінчер Зауер (власник – поліцейський Герберт Кругер), який зумів за запахом вистежити грабіжника, що знаходився на відстані 160 км від нього. На рахунку іншого поліцейського собаки, золотистого ретривера Треппа, сотні затриманих злочинців та знайдені наркотики на суму більше 60 мільйонів американських доларів. А слава найкращого рятівника, за версією «Книги рекордів Гіннеса», належить знаменитому сенбернару Баррі, який за 12 років життя, проведеним у швейцарських Альпах, врятував 41 людське життя.

назад
Продукція Pedigree

Склад: злаки, продукти рослинного походження, екстракти рослинних білків, м’ясо та продукти тваринного походження (включаючи 4% курятини), мінерали, насіння, олії та жири, трави. Харчова цінність (100г): білки – 9%, жири – 2%, зола – 5.7%, сира клітковина – 0.5%, кальцій – 0.7%.

Додатки: сульфат заліза – 53.8 мг, вітамін А – 5730 МО, вітамін Е – 57.4 мг, Омега-3 жирні кислоти – 1151 мг.

Енергетична цінність (100г): 321 ккал.

Зберігати при температурі від +4C до +35С та відносній вологості повітря не більше 75%. Кінцева дата споживання та ідентифікаційний номер заводу-виробника: див. на зворотній стороні упаковки. Продукт вироблений за 18 місяців до кінцевої дати споживання. Номер партії відповідає кінцевій даті споживання.

Вага: 72г (3шт).