укр рус

Люся – йоркширський тер’єр Юлії Началової

Юлія Началова не збиралася заводити собаку. І коли один із старих друзів запропонував їй взяти на виховання крихітного йоркширського тер’єра, вона швидше пожартувала, чим серйозно на це погодилася. Яке ж було її здивування, коли через декілька хвилин на порозі з’явилася Люся – крихітне створіння з довірливим поглядом.

Собачі ніжності.

Люся обожнює свою господарку. Коли Юля повертається додому після студійного запису чи чергового концерту, Люся стає на задні лапки та починає високо стрибати, вітаючи господарку. Чи варто казати, що співачка відповідає на таку безмежну відданість взаємністю та всіляко балує свою крихітку. І це незважаючи на те, що непосидюча та допитлива крихітка любить побешкетувати та випробувати на міцність спокійний характер господарки.

Гастрономічні пристрасті.

Йоркширський тер’єр Люся абсолютно неперебірлива в їжі та охоче їсть все, що дає їй господарка. Але є у загальної улюблениці одна слабкість, через яку над нею посміюються і Юля, і всі її домашні – це яблука. Щойно крихітка побачить в руках у кого-небудь з гостей улюблені ласощі, вона починає жалісно канючити, поки не досягне свого.

Зіркова кар’єра.

Люся – персона публічна та досить відома у вузькому колі зірок шоу-бізнесу. Справжнім тріумфом зіркового собачки став виступ разом з господаркою у популярному телевізійному проекті «Дог-шоу». І хоча крихітка, яка вперше потрапила у товариство такої кількості незнайомих людей та собак, дуже перехвилювалася, вона поводилася дуже достойно.

назад
Продукція Pedigree

Склад: злаки, м’ясо та продукти тваринного походження (включаючи 4% яловичини), олії та жири (включаючи 0.5%соняшникової олії та 0.3% риб'ячого жиру), мінерали, продукти рослинного походження.

Аналіз(%): білки - 23, жири - 13, зола - 8, клітковина - 2. Енергетична цінність (100 г): 369 ккал.

Додатки (на кг): вітамін A - 8500 МО, вітамін D3 - 940 МО, вітамін E – 270 мг, сульфат міді – 11 мг, сульфат марганцю – 100 мг, йодид калію – 1 мг, сульфат цинку – 450 мг.

Пакування: 15 кг.