укр рус

Люся – йоркширський тер’єр Юлії Началової

Юлія Началова не збиралася заводити собаку. І коли один із старих друзів запропонував їй взяти на виховання крихітного йоркширського тер’єра, вона швидше пожартувала, чим серйозно на це погодилася. Яке ж було її здивування, коли через декілька хвилин на порозі з’явилася Люся – крихітне створіння з довірливим поглядом.

Собачі ніжності.

Люся обожнює свою господарку. Коли Юля повертається додому після студійного запису чи чергового концерту, Люся стає на задні лапки та починає високо стрибати, вітаючи господарку. Чи варто казати, що співачка відповідає на таку безмежну відданість взаємністю та всіляко балує свою крихітку. І це незважаючи на те, що непосидюча та допитлива крихітка любить побешкетувати та випробувати на міцність спокійний характер господарки.

Гастрономічні пристрасті.

Йоркширський тер’єр Люся абсолютно неперебірлива в їжі та охоче їсть все, що дає їй господарка. Але є у загальної улюблениці одна слабкість, через яку над нею посміюються і Юля, і всі її домашні – це яблука. Щойно крихітка побачить в руках у кого-небудь з гостей улюблені ласощі, вона починає жалісно канючити, поки не досягне свого.

Зіркова кар’єра.

Люся – персона публічна та досить відома у вузькому колі зірок шоу-бізнесу. Справжнім тріумфом зіркового собачки став виступ разом з господаркою у популярному телевізійному проекті «Дог-шоу». І хоча крихітка, яка вперше потрапила у товариство такої кількості незнайомих людей та собак, дуже перехвилювалася, вона поводилася дуже достойно.

назад
Продукція Pedigree

Склад: злаки, продукти рослинного походження, мінеральні речовини (триполіфосфат натрію хв. 2,6%, сульфат цинку хв. 0,11%), м'ясо і субпродукти, масла і жири.

Харчова цінність (100 г): білок - 8,5 г, жир - 1,8 г, зола - 5,8 г, клітковина - 2,3 г, вологість - 14%.

Енергетична цінність (100 г): 229 ккал.

Вага: 45г.