укр рус

П’ятизіркова комедія для всієї родини "Готель для собак"

Режисер: Тор Фройденталь
Актори: Емма Робертс, Джейк Т. Остін, Кайла Пратт, Ліза Кудроу, Кевін Діллон, Дон Чідл, Саманта Бі, Ерік Еделстайн, Трой Джентіл
Жанр: Сімейне кіно
Тривалість: 100 хв.
Рік випуску: 2009
Країна: США

В сімейній пригодницькій комедії «Готель для собак» ("Hotel for Dogs") Енді (Емма Робертс) та її молодший брат Брюс (Джейк Т. Остін) живуть у сім’ї, де тримати тварин суворо заборонено. Дуже швидко вони вичерпують всі способи приховати свого пса Фрайді.

Коли вони випадково знаходять занедбаний готель, який став притулком для двох кмітливих псів, у Енді з’являється ідея. Скориставшись інженерним талантом Брюса, який створює чудеса техніки зі звичайнісіньких предметів, а також за допомогою друзів, які мешкають поряд, вона перетворює занедбаний готель на чарівний рай для собак – не лише для Фрайді, але і для безпритульних псів зі всієї околиці. Однак, коли собачий гавкіт починає викликати підозри у сусідів (як і у робітників служби вилову собак, які залишилися без діла) Енді та Брюсу доводиться задіяти всі свої чудо-винаходи, щоб зберегти їх притулок у секреті.

Крім Робертс та Остіна, у фільмі зібраний чудовий комедійний акторський ансамбль, що включає Кайлу Пратт, Лізу Кудроу, Кевіна Ділона та Дона Чідла. Це розумна та смішна пригодницька комедія для всієї сім’ї, яка демонструє нам, що любов та уява здатні творити чудеса.

назад