укр рус

П’ятизіркова комедія для всієї родини "Готель для собак"

Режисер: Тор Фройденталь
Актори: Емма Робертс, Джейк Т. Остін, Кайла Пратт, Ліза Кудроу, Кевін Діллон, Дон Чідл, Саманта Бі, Ерік Еделстайн, Трой Джентіл
Жанр: Сімейне кіно
Тривалість: 100 хв.
Рік випуску: 2009
Країна: США

В сімейній пригодницькій комедії «Готель для собак» ("Hotel for Dogs") Енді (Емма Робертс) та її молодший брат Брюс (Джейк Т. Остін) живуть у сім’ї, де тримати тварин суворо заборонено. Дуже швидко вони вичерпують всі способи приховати свого пса Фрайді.

Коли вони випадково знаходять занедбаний готель, який став притулком для двох кмітливих псів, у Енді з’являється ідея. Скориставшись інженерним талантом Брюса, який створює чудеса техніки зі звичайнісіньких предметів, а також за допомогою друзів, які мешкають поряд, вона перетворює занедбаний готель на чарівний рай для собак – не лише для Фрайді, але і для безпритульних псів зі всієї околиці. Однак, коли собачий гавкіт починає викликати підозри у сусідів (як і у робітників служби вилову собак, які залишилися без діла) Енді та Брюсу доводиться задіяти всі свої чудо-винаходи, щоб зберегти їх притулок у секреті.

Крім Робертс та Остіна, у фільмі зібраний чудовий комедійний акторський ансамбль, що включає Кайлу Пратт, Лізу Кудроу, Кевіна Ділона та Дона Чідла. Це розумна та смішна пригодницька комедія для всієї сім’ї, яка демонструє нам, що любов та уява здатні творити чудеса.

назад
Продукція Pedigree

Склад: злаки, м’ясо та продукти тваринного походження (включаючи 4% яловичини), олії та жири (включаючи 0.2% соняшникової олії та 0.25% риб'ячого жиру), продукти рослинного походження (влючаючи 4% сушоної пульпи цукрового буряку), екстракти рослинних білків, мінерали, овочі (включаючи 4% моркви та 4% горошку).

Аналіз (%): білки - 22, жири - 13, зола - 8, клітковина - 2.5, жирні кислоти Омега-6 - 2.75, жирні кислоти Омега-3 - 0.2, залізо - 170мг/кг. Енергетична цінність (100г): 372 ккал.

Додатки (на кг): антиоксиданти, барвники.

Xарчові додатки: вітамін A - 10700 МО, вітамін D3 - 1185 МО, вітамін E - 280 мг, сульфат міді – 10 мг, сульфат марганцю – 215 мг, йодид калію – 0.94 мг, селеніт натрію – 0.1 мг, сульфат цинку – 575 мг.

Пакування: 400 г, 2 кг.