укр рус

Собаки, які знімаються в кіно

Кіно за участю собак люблять всі. А інакше, як можна пояснити такий неймовірний успіх фільмів «Бетховен», «101 далматинець», «До мене, Мухтар», серіалів «Чотири танкісти та собака», «Лессі», «Комісар Рекс», «Повернення Мухтара»… Але мало хто із глядачів, спостерігаючи за розумними та чарівними собаками, здогадується, скільки зусиль докладає знімальна група в кожній сцені за участю чотириногих акторів.

Хочу в кіно!

Про кар’єру кіноактора для свого домашнього улюбленця мріє багато хто, але лише одиниці можуть похвалитися екранними успіхами своїх улюбленців. Для того, щоб потрапити «в актори», собака повинен вміти багато – знаходити спільну мову з людьми, бездоганно виконувати команди, легко навчатися потрібним трюкам.
Перш, ніж почати кінозйомки, співробітники студій щоденно оглядають десятки і навіть сотні чотириногих «акторів» серед вихованців спеціалізованих розплідників та кінологічних клубів. Та із сотень кандидатів відбирають лише трьох-чотирьох найбільш здібних…

Актори та дублери.

Так-так, не дивуйтеся! Справа в тому, що у випадку з собаками-акторами одну і ту ж роль грають 2, 3, а інколи навіть 10 собак. Так, наприклад, роль Шарика з відомого польського серіалу «Чотири танкіста та собака» виконували відразу два чотириногих актори – один з них прекрасно знаходив спільну мову з людьми та грав в усіх сценах з танкістами, а інший, забіяка та хуліган, із задоволенням брав участь у бойових сценах. А ось для зйомок у фільмі «Спартак та Калашников» були відібрані 14 собак – п’ять двомісячних, три п’яти-шестимісячних цуценят та шість дорослих псів. Так що собачі зйомки – справа колективна.

Пошана та повага.

Дякуючи своєму акторському таланту та чарівності багато собак користуються заслуженою любов’ю глядачів, які виражають їм усілякі почесті. Так на честь одного з двох виконавців ролі Шарика, про якого вже йшлося вище, земляки організували спеціальну виставку. А ім’я першої виконавиці ролі Лессі із однойменного серіалу було увічнено на Алеї собачої слави в Лондоні. І це лише мала частина почестей, яких заслуговують талановиті собаки, які радують нас своєю неперевершеною акторською грою.

 

 

 

 

 

 

назад
Продукція Pedigree

Склад: злаки, м’ясо та продукти тваринного походження (включаючи 4% яловичини), олії та жири (включаючи 0.2% соняшникової олії та 0.25% риб'ячого жиру), продукти рослинного походження (влючаючи 4% сушоної пульпи цукрового буряку), екстракти рослинних білків, мінерали, овочі (включаючи 4% моркви та 4% горошку).

Аналіз (%): білки - 22, жири - 13, зола - 8, клітковина - 2.5, жирні кислоти Омега-6 - 2.75, жирні кислоти Омега-3 - 0.2, залізо - 170мг/кг. Енергетична цінність (100г): 372 ккал.

Додатки (на кг): антиоксиданти, барвники.

Xарчові додатки: вітамін A - 10700 МО, вітамін D3 - 1185 МО, вітамін E - 280 мг, сульфат міді – 10 мг, сульфат марганцю – 215 мг, йодид калію – 0.94 мг, селеніт натрію – 0.1 мг, сульфат цинку – 575 мг.

Пакування: 400 г, 2 кг.