укр рус

Покемон – джек-рассел тер’єр Філіпа Кіркорова.

Зірковим людям – зіркові собаки! – розсудив король російської поп-музики Філіпп Кіркоров та попросив Володимира Уражевського, президента Союзу кінологічних асоціацій Росії, привезти йому із Сполучених Штатів собаку породи джек-рассел тер’єр. Так у будинку артиста з’явився чарівний Покемон.

Покемон, як і більшість породистих собак з відмінною родовідною, бере участь у різноманітних собачих виставках та часто стає призером чи навіть переможцем. І хоча для Філіпа Бедросовича нагороди улюбленця мають другорядне значення, він не може не радіти його успіхам.

Покемон – «чоловік» у повному розквіті сил, що доводить його чудова плодовитість. Порода джек-рассел тер’єр в Росії з’явилась зовсім нещодавно, тому попит на чарівне потомство зіркового виробника дуже великий. Філіпп Кіркоров, якому, як правило, дістаються найкращі цуценята із окоту, від всієї душі дарує їх своїм друзям, а одного з них, красунчика Майло, залишив у своєму будинку.

Філіпп Бедросович дуже прихильний до Покемона та Майло. Його радує їх веселий відчайдушний норов та грайливість, тому ось уже декілька років король російської естради намагається не розлучатися зі своїми улюбленцями.

назад
Продукція Pedigree

Склад: кукурудза, рис, куряча борошно, кукурудзяний глютен, м'ясне борошно, жир тваринний, соняшникова олія, буряковий жом, морква, дріжджі, вітаміни, мінерали, таурин, глюкозамін.

Харчова цінність (на 100 г): білки - 26г, жири - 15г, зола – 8г, клітковина - 5г, вологість - не більше 10г, кальцій - 1,2 г, фосфор - 1,0 г, вітамін 1250МО, вітамін Е 20 мг, вітамін D3 120МО, калій, натрій, мідь, цинк, марганець, таурин, глюкозамін, а також вітаміни В2, В4, В5, В12, ніацин, омега-6, омега-3, поліненасичені жирні кислоти.

Енергетична цінність (на 100 г): 375 ккал.

Вага упаковки: 500 гр., 7 кг.