укр рус

Покемон – джек-рассел тер’єр Філіпа Кіркорова.

Зірковим людям – зіркові собаки! – розсудив король російської поп-музики Філіпп Кіркоров та попросив Володимира Уражевського, президента Союзу кінологічних асоціацій Росії, привезти йому із Сполучених Штатів собаку породи джек-рассел тер’єр. Так у будинку артиста з’явився чарівний Покемон.

Покемон, як і більшість породистих собак з відмінною родовідною, бере участь у різноманітних собачих виставках та часто стає призером чи навіть переможцем. І хоча для Філіпа Бедросовича нагороди улюбленця мають другорядне значення, він не може не радіти його успіхам.

Покемон – «чоловік» у повному розквіті сил, що доводить його чудова плодовитість. Порода джек-рассел тер’єр в Росії з’явилась зовсім нещодавно, тому попит на чарівне потомство зіркового виробника дуже великий. Філіпп Кіркоров, якому, як правило, дістаються найкращі цуценята із окоту, від всієї душі дарує їх своїм друзям, а одного з них, красунчика Майло, залишив у своєму будинку.

Філіпп Бедросович дуже прихильний до Покемона та Майло. Його радує їх веселий відчайдушний норов та грайливість, тому ось уже декілька років король російської естради намагається не розлучатися зі своїми улюбленцями.

назад
Продукція Pedigree

Склад: злаки, м’ясо та продукти тваринного походження (включаючи 4% яловичини), олії та жири (включаючи 0.2% соняшникової олії та 0.25% риб'ячого жиру), продукти рослинного походження (влючаючи 4% сушоної пульпи цукрового буряку), екстракти рослинних білків, мінерали, овочі (включаючи 4% моркви та 4% горошку).

Аналіз (%): білки - 22, жири - 13, зола - 8, клітковина - 2.5, жирні кислоти Омега-6 - 2.75, жирні кислоти Омега-3 - 0.2, залізо - 170мг/кг. Енергетична цінність (100г): 372 ккал.

Додатки (на кг): антиоксиданти, барвники.

Xарчові додатки: вітамін A - 10700 МО, вітамін D3 - 1185 МО, вітамін E - 280 мг, сульфат міді – 10 мг, сульфат марганцю – 215 мг, йодид калію – 0.94 мг, селеніт натрію – 0.1 мг, сульфат цинку – 575 мг.

Пакування: 400 г, 2 кг.