укр рус

Джон Гроген "Марлі та ми"

Якими ж невихованими бувають собаки! Вони розривають на шматки матраци, б’ють посуд, руйнують стіни, проковтують цінні речі та взагалі поводяться дуже погано. Але незважаючи на це, немає в світі створіння, яке б любило вас так само щиро та віддано, як ваш чотириногий улюбленець. І не тому, що ви успішний, багатий чи відомий, а просто тому – що ви є.

Коли в житті Дженні та Джона Грогенів з’явився лабрадор Марлі, життя подружньої пари круто змінилося. Ще б пак, вони ще не навчилися миритися з недоліками та звичками один одного, як уже слід звикати піклуватися про крихітне цуценя. Та ще й про таке! Малюк Марлі виявився дуже впертим та абсолютно не бажав підкорятися правилам, встановленим в його новій сім’ї.

Але незважаючи на негаразди, Грогени дуже швидко прихилилися до лабрадора, пробачаючи йому дрібні пустощі та допомагаючи відчути себе повноправним членом сім’ї. А Марлі, в свою чергу, навчив своїх господарів відповідальності, терплячості, вмінню пробачати та віддано любити. Оскільки неважливо, хто ми і чого досягли у своєму житті, головне – це безмежна відданість своїй сім’ї. І пізнати цю істину головним героям книги допоміг неслухняний, але безкорисний та щирий пес.

«Марлі та ми» – дуже добра та зворушлива книга. Вона вчить любові до своїх близьких, до своєї домівки, до свого собаки. Ця автобіографічна історія, розказана журналістом Джоном Грогеном, допомагає господарям іншими очима поглянути на бешкетних улюбленців та викликає бурю різних емоцій – від нестримного сміху до сліз розчулення. Прочитайте цю книгу. Вона змушує замислитися та залишає в душі світлий слід.

назад
Продукція Pedigree

Склад: злаки, м’ясо та продукти тваринного походження (включаючи 4% яловичини), олії та жири (включаючи 0.5%соняшникової олії та 0.3% риб'ячого жиру), мінерали, продукти рослинного походження.

Аналіз(%): білки - 23, жири - 13, зола - 8, клітковина - 2. Енергетична цінність (100 г): 369 ккал.

Додатки (на кг): вітамін A - 8500 МО, вітамін D3 - 940 МО, вітамін E – 270 мг, сульфат міді – 11 мг, сульфат марганцю – 100 мг, йодид калію – 1 мг, сульфат цинку – 450 мг.

Пакування: 15 кг.