укр рус

Коні Полгрейв – лабрадор ретрівер Володимира Путіна

Як це – бути першим собакою країни? Запитайте про це у Коні Полгрейв – улюбленого лабрадора-ретрівера екс-президента Росії Володимира Путіна. І вона вам все розкаже, а точніше вже «розказала» у книзі «Історія Коні», що вийшла рік тому, та розповідає про нелегкі будні президентського собаки.

Сімейні узи.

«Лабрадор Росії №1» та улюблениця сім’ї Путіних Коні Полгрейв з’явилася на світ у 1999 року. Аж до 2000 року, коли голова МНС Сергій Шойгу подарував крихітку російському президенту, Коні виховувалася в кінологічному центрі МНС. Її батьки – чистокровна лабрадорша Хетті (Хенріетта Бош) та породистий красень Алькор Рос Бредфорд, відомий своєю близькою спорідненістю з улюбленцем Леоніда Брежнєва.

7 грудня 2003 року, в день парламентських виборів в Росії, в сім’ї Путіних відбулася чудова подія – Коні стала мамою, подарувавши життя восьми чарівним цуценятам. Деякі з них були подаровані президентом першим особам дружніх держав, а двоє – Оскар та Олімпі (Дарина) – знайшли щастя в простих російських сім’ях.

Політична кар’єра.

Будучи першим собакою Росії, красуня лабрадор-ретрівер Коні брала активну участь у політичному житті країни. Вона супроводжувала президента під час важливих поїздок, була присутня на нарадах та засіданнях, зустрічах з головами інших держав. Коні Полгрейв стала настільки популярною, що у 2007 році один з молодіжних політичних рухів запропонував висунути чарівну лабрадоршу на пост президента країни, організувавши збір підписів в її підтримку. І хоча ця ініціатива носила жартівливий характер, кандидатура благородної красуні та багатодітної мами Коні отримала велику підтримку у простих росіян.

Громадське життя.

Мабуть, складно знайти собаку, яка вела б більш активне громадське життя, ніж Коні Полгрейв. Вона регулярно з’являється в сюжетах новин ведучих телеканалів, її фото прикрашають сторінки кращих спеціалізованих видань, а англійські біографи пишуть від її особи мемуари. У 2007 році вперше побачила світ «автобіографічна» книга для дітей Connie´s Stories (Історія Коні), де перша лабрадорша країни «розповідає» про своє життя в сім’ї президента Путіна. Не обійшли увагою породисту красуню і російські видавці, присвятивши їй серію коміксів «Коні та її господар», які щотижня публікувалися на сторінках журналу «Вогник».

назад
Продукція Pedigree

Склад: злаки, продукти рослинного походження, екстракти рослинних білків, м’ясо та продукти тваринного походження (включаючи 4% курятини), мінерали, насіння, олії та жири, трави. Харчова цінність (100г): білки – 9%, жири – 2%, зола – 5.7%, сира клітковина – 0.5%, кальцій – 0.7%.

Додатки: сульфат заліза – 53.8 мг, вітамін А – 5730 МО, вітамін Е – 57.4 мг, Омега-3 жирні кислоти – 1151 мг.

Енергетична цінність (100г): 321 ккал.

Зберігати при температурі від +4C до +35С та відносній вологості повітря не більше 75%. Кінцева дата споживання та ідентифікаційний номер заводу-виробника: див. на зворотній стороні упаковки. Продукт вироблений за 18 місяців до кінцевої дати споживання. Номер партії відповідає кінцевій даті споживання.

Вага: 72г (3шт).