укр рус

Коні Полгрейв – лабрадор ретрівер Володимира Путіна

Як це – бути першим собакою країни? Запитайте про це у Коні Полгрейв – улюбленого лабрадора-ретрівера екс-президента Росії Володимира Путіна. І вона вам все розкаже, а точніше вже «розказала» у книзі «Історія Коні», що вийшла рік тому, та розповідає про нелегкі будні президентського собаки.

Сімейні узи.

«Лабрадор Росії №1» та улюблениця сім’ї Путіних Коні Полгрейв з’явилася на світ у 1999 року. Аж до 2000 року, коли голова МНС Сергій Шойгу подарував крихітку російському президенту, Коні виховувалася в кінологічному центрі МНС. Її батьки – чистокровна лабрадорша Хетті (Хенріетта Бош) та породистий красень Алькор Рос Бредфорд, відомий своєю близькою спорідненістю з улюбленцем Леоніда Брежнєва.

7 грудня 2003 року, в день парламентських виборів в Росії, в сім’ї Путіних відбулася чудова подія – Коні стала мамою, подарувавши життя восьми чарівним цуценятам. Деякі з них були подаровані президентом першим особам дружніх держав, а двоє – Оскар та Олімпі (Дарина) – знайшли щастя в простих російських сім’ях.

Політична кар’єра.

Будучи першим собакою Росії, красуня лабрадор-ретрівер Коні брала активну участь у політичному житті країни. Вона супроводжувала президента під час важливих поїздок, була присутня на нарадах та засіданнях, зустрічах з головами інших держав. Коні Полгрейв стала настільки популярною, що у 2007 році один з молодіжних політичних рухів запропонував висунути чарівну лабрадоршу на пост президента країни, організувавши збір підписів в її підтримку. І хоча ця ініціатива носила жартівливий характер, кандидатура благородної красуні та багатодітної мами Коні отримала велику підтримку у простих росіян.

Громадське життя.

Мабуть, складно знайти собаку, яка вела б більш активне громадське життя, ніж Коні Полгрейв. Вона регулярно з’являється в сюжетах новин ведучих телеканалів, її фото прикрашають сторінки кращих спеціалізованих видань, а англійські біографи пишуть від її особи мемуари. У 2007 році вперше побачила світ «автобіографічна» книга для дітей Connie´s Stories (Історія Коні), де перша лабрадорша країни «розповідає» про своє життя в сім’ї президента Путіна. Не обійшли увагою породисту красуню і російські видавці, присвятивши їй серію коміксів «Коні та її господар», які щотижня публікувалися на сторінках журналу «Вогник».

назад
Продукція Pedigree

Склад: кукурудза, рис, куряча борошно, кукурудзяний глютен, м'ясне борошно, жир тваринний, соняшникова олія, буряковий жом, морква, дріжджі, вітаміни, мінерали, таурин, глюкозамін.

Харчова цінність (на 100 г): білки - 26г, жири - 15г, зола – 8г, клітковина - 5г, вологість - не більше 10г, кальцій - 1,2 г, фосфор - 1,0 г, вітамін 1250МО, вітамін Е 20 мг, вітамін D3 120МО, калій, натрій, мідь, цинк, марганець, таурин, глюкозамін, а також вітаміни В2, В4, В5, В12, ніацин, омега-6, омега-3, поліненасичені жирні кислоти.

Енергетична цінність (на 100 г): 375 ккал.

Вага упаковки: 500 гр., 7 кг.