укр рус

Коні Полгрейв – лабрадор ретрівер Володимира Путіна

Як це – бути першим собакою країни? Запитайте про це у Коні Полгрейв – улюбленого лабрадора-ретрівера екс-президента Росії Володимира Путіна. І вона вам все розкаже, а точніше вже «розказала» у книзі «Історія Коні», що вийшла рік тому, та розповідає про нелегкі будні президентського собаки.

Сімейні узи.

«Лабрадор Росії №1» та улюблениця сім’ї Путіних Коні Полгрейв з’явилася на світ у 1999 року. Аж до 2000 року, коли голова МНС Сергій Шойгу подарував крихітку російському президенту, Коні виховувалася в кінологічному центрі МНС. Її батьки – чистокровна лабрадорша Хетті (Хенріетта Бош) та породистий красень Алькор Рос Бредфорд, відомий своєю близькою спорідненістю з улюбленцем Леоніда Брежнєва.

7 грудня 2003 року, в день парламентських виборів в Росії, в сім’ї Путіних відбулася чудова подія – Коні стала мамою, подарувавши життя восьми чарівним цуценятам. Деякі з них були подаровані президентом першим особам дружніх держав, а двоє – Оскар та Олімпі (Дарина) – знайшли щастя в простих російських сім’ях.

Політична кар’єра.

Будучи першим собакою Росії, красуня лабрадор-ретрівер Коні брала активну участь у політичному житті країни. Вона супроводжувала президента під час важливих поїздок, була присутня на нарадах та засіданнях, зустрічах з головами інших держав. Коні Полгрейв стала настільки популярною, що у 2007 році один з молодіжних політичних рухів запропонував висунути чарівну лабрадоршу на пост президента країни, організувавши збір підписів в її підтримку. І хоча ця ініціатива носила жартівливий характер, кандидатура благородної красуні та багатодітної мами Коні отримала велику підтримку у простих росіян.

Громадське життя.

Мабуть, складно знайти собаку, яка вела б більш активне громадське життя, ніж Коні Полгрейв. Вона регулярно з’являється в сюжетах новин ведучих телеканалів, її фото прикрашають сторінки кращих спеціалізованих видань, а англійські біографи пишуть від її особи мемуари. У 2007 році вперше побачила світ «автобіографічна» книга для дітей Connie´s Stories (Історія Коні), де перша лабрадорша країни «розповідає» про своє життя в сім’ї президента Путіна. Не обійшли увагою породисту красуню і російські видавці, присвятивши їй серію коміксів «Коні та її господар», які щотижня публікувалися на сторінках журналу «Вогник».

назад
Продукція Pedigree

Склад: злаки, м’ясо та продукти тваринного походження (включаючи 4% яловичини), олії та жири (включаючи 0.2% соняшникової олії та 0.25% риб'ячого жиру), продукти рослинного походження (влючаючи 4% сушоної пульпи цукрового буряку), екстракти рослинних білків, мінерали, овочі (включаючи 4% моркви та 4% горошку).

Аналіз (%): білки - 22, жири - 13, зола - 8, клітковина - 2.5, жирні кислоти Омега-6 - 2.75, жирні кислоти Омега-3 - 0.2, залізо - 170мг/кг. Енергетична цінність (100г): 372 ккал.

Додатки (на кг): антиоксиданти, барвники.

Xарчові додатки: вітамін A - 10700 МО, вітамін D3 - 1185 МО, вітамін E - 280 мг, сульфат міді – 10 мг, сульфат марганцю – 215 мг, йодид калію – 0.94 мг, селеніт натрію – 0.1 мг, сульфат цинку – 575 мг.

Пакування: 400 г, 2 кг.