укр рус

Мобільний телефон для собак

Мобільний телефон – не розкіш, а засіб спілкування. Думаєте, яке відношення цей вираз має до собак? Найбезпосередніше! Оскільки в останні декілька років мобільний телефон із простого аксесуару перетворився у символ спілкування та взаєморозуміння між господарем та його чотириногим улюбленцем. А почалося все з японської компанії NTT DoCoMo, яка випустила на місцевий ринок актуальну новинку – мобільний телефон для собак.

Мініатюрний прилад кріпився на ошийник улюбленця та у випадку його зникнення з поля зору дозволяло в лічені хвилини запеленгувати місцезнаходження бешкетника. Крім цього, сентиментальні господарі могли набрати номер мобільного свого чотириногого друга та після автоматичного включення почути рідне дзявкання чи гавкіт.

Але японські винахідники на цьому не зупинилися і вже через декілька років Консорціум компаній, серед яких були і такі відомі бренди, як Mathushita Electric та Takara, почали тестування нового телефону для собак. Унікальний прилад, крім функцій пеленгатору та звичайного телефону, був оснащений «собачим перекладачем», який розпізнавав будь-які емоції улюбленця, виражені гавкотом, та трансформував їх у слова та фрази.

Але справжню популярність мобільні телефони для собак отримали в 2006 році після того, як компанія PetsMobilityTM випустила на американський ринок модель телефону для собак PetsCell. Новий гаджет об’єднав в собі всі функції, необхідні для контролю над чотириногим улюбленцем – безпосередньо телефон, пеленгатор місцезнаходження, обмежувач периметру пересування (GeoFence), температурний датчик та багато іншого. Запропоновані опції виявилися настільки зручними, що з кожним роком все більше і більше собак в США та Європі з’являються на вулицях з мініатюрним мобільником на ошийнику.

назад
Продукція Pedigree

Склад: злаки, м’ясо та продукти тваринного походження (включаючи 4% яловичини), олії та жири (включаючи 0.2% соняшникової олії та 0.25% риб'ячого жиру), продукти рослинного походження (влючаючи 4% сушоної пульпи цукрового буряку), екстракти рослинних білків, мінерали, овочі (включаючи 4% моркви та 4% горошку).

Аналіз (%): білки - 22, жири - 13, зола - 8, клітковина - 2.5, жирні кислоти Омега-6 - 2.75, жирні кислоти Омега-3 - 0.2, залізо - 170мг/кг. Енергетична цінність (100г): 372 ккал.

Додатки (на кг): антиоксиданти, барвники.

Xарчові додатки: вітамін A - 10700 МО, вітамін D3 - 1185 МО, вітамін E - 280 мг, сульфат міді – 10 мг, сульфат марганцю – 215 мг, йодид калію – 0.94 мг, селеніт натрію – 0.1 мг, сульфат цинку – 575 мг.

Пакування: 400 г, 2 кг.