укр рус

Мобільний телефон для собак

Мобільний телефон – не розкіш, а засіб спілкування. Думаєте, яке відношення цей вираз має до собак? Найбезпосередніше! Оскільки в останні декілька років мобільний телефон із простого аксесуару перетворився у символ спілкування та взаєморозуміння між господарем та його чотириногим улюбленцем. А почалося все з японської компанії NTT DoCoMo, яка випустила на місцевий ринок актуальну новинку – мобільний телефон для собак.

Мініатюрний прилад кріпився на ошийник улюбленця та у випадку його зникнення з поля зору дозволяло в лічені хвилини запеленгувати місцезнаходження бешкетника. Крім цього, сентиментальні господарі могли набрати номер мобільного свого чотириногого друга та після автоматичного включення почути рідне дзявкання чи гавкіт.

Але японські винахідники на цьому не зупинилися і вже через декілька років Консорціум компаній, серед яких були і такі відомі бренди, як Mathushita Electric та Takara, почали тестування нового телефону для собак. Унікальний прилад, крім функцій пеленгатору та звичайного телефону, був оснащений «собачим перекладачем», який розпізнавав будь-які емоції улюбленця, виражені гавкотом, та трансформував їх у слова та фрази.

Але справжню популярність мобільні телефони для собак отримали в 2006 році після того, як компанія PetsMobilityTM випустила на американський ринок модель телефону для собак PetsCell. Новий гаджет об’єднав в собі всі функції, необхідні для контролю над чотириногим улюбленцем – безпосередньо телефон, пеленгатор місцезнаходження, обмежувач периметру пересування (GeoFence), температурний датчик та багато іншого. Запропоновані опції виявилися настільки зручними, що з кожним роком все більше і більше собак в США та Європі з’являються на вулицях з мініатюрним мобільником на ошийнику.

назад
Продукція Pedigree

Склад: злаки, продукти рослинного походження, екстракти рослинних білків, м’ясо та продукти тваринного походження (включаючи 4% курятини), мінерали, насіння, олії та жири, трави. Харчова цінність (100г): білки – 9%, жири – 2%, зола – 5.7%, сира клітковина – 0.5%, кальцій – 0.7%.

Додатки: сульфат заліза – 53.8 мг, вітамін А – 5730 МО, вітамін Е – 57.4 мг, Омега-3 жирні кислоти – 1151 мг.

Енергетична цінність (100г): 321 ккал.

Зберігати при температурі від +4C до +35С та відносній вологості повітря не більше 75%. Кінцева дата споживання та ідентифікаційний номер заводу-виробника: див. на зворотній стороні упаковки. Продукт вироблений за 18 місяців до кінцевої дати споживання. Номер партії відповідає кінцевій даті споживання.

Вага: 72г (3шт).