укр рус

Регулярний огляд

Малюки-цуценята дуже вразливі. Їх імунітет покищо слабкий, а до деяких інфекцій він не виробився взагалі. В перші місяці життя у вашого малюка попереду бурхливий ріст, під час якого так важливо відвідувати «собачого Айболіта» – ветеринарного лікаря.

Щойно у вашому будинку з’явилося цуценя, обов’язково дізнайтесь, де знаходиться найближча ветеринарна клініка. Бажано ще до придбання малюка познайомитися зі спеціалістом ветеринарної клініки та заздалегідь проконсультуватися з ним з усіх питань, які вас цікавлять, а також домовитися про подальший нагляд за здоров’ям малюка. Якщо ви ще не вирішили, куди звернутися, ви можете запитати досвідчених «собачників» вашого подвір’я чи скористатися пошуком клініки у вашому місті.

Обравши клініку для постійного нагляду за здоров’ям малюка, обов’язково уточніть адреси найближчих та цілодобових ветеринарних лікарень. На жаль, життя повне не лише приємних сюрпризів. Але, будучи відповідальними за здоров’я вашого цуценяти, ви повинні бути готові за необхідності забезпечити йому допомогу ветеринарного лікаря.

Найперший ветеринарний огляд малюка повинен відбутися у віці 2-х місяців. Спеціаліст клініки перевірить стан цуценяти та погодить з вами час проведення необхідних щеплень чи дегельмінтизації (знищення глистів). Наполегливо рекомендуємо під час першого огляду знаходитися поряд з малюком, щоб підбадьорити та заспокоїти його. Оскільки йому може бути дуже страшно знаходитися в незнайомому місці з незнайомими людьми. Якщо за купівлі цуценяти вам вручили ветеринарний паспорт із зазначенням проведеної вакцинації, не забудьте взяти його з собою на прийом.

Якщо ж паспорта не було, але попередній господар говорив, що щеплення зроблені, лікар може порадити вам провести повторну вакцинацію. В цьому випадку краще покластися на думку спеціаліста.
На прийомі ви також можете ставити питання про догляд за малюком, про те, за чим слід особливо слідкувати у цуценяти цієї породи. Багато захворювань собак носять генетичний характер та потребують особливої уваги та профілактики.

Інколи у малюків виникають проблеми з зубами та яснами. Для їх попередження необхідно регулярно оглядати ротову порожнину малюка та, за необхідності, привчити його до чищення зубів. Проконсультувавшись зі спеціалістом клініки, придбайте вашому малюку спеціальну зубну пасту та зубну щітку. Такий же ефект дають спеціальні кісточки для чищення зубів , які можна давати вже з 4-х місяців.

Турбота про здоров’я та профілактика дуже важливі. Після першого огляду у ветеринарного лікаря бажано скласти план наступних профілактичних заходів для вашого улюбленця та в подальшому його дотримуватися. Також рекомендуємо завести журнал обліку, в якому ви будете записувати, коли проводили ту чи іншу процедуру та коли її слід буде повторити. Туди ж ви зможете записувати питання, які у вас виникають та які ви зможете поставити лікарю під час прийому.

Не забувайте, що як би ви не любили свого малюка, ви не зможете замінити професіонального спеціаліста. На відміну від людей і навіть дітей, песики не можуть сказати нам, що їм боляче, що у них температура чи раптом стало гірше чути вушко. Уважно спостерігайте за поведінкою малюка, щоб ваші відповіді допомогли ветеринарному лікарю ретельніше слідкувати за здоров’ям вашого улюбленця. Пам’ятайте, що регулярне відвідання лікаря допоможе вашому малюку вирости здоровим та щасливим собакою.

назад
Продукція Pedigree

Склад: злаки, м’ясо та продукти тваринного походження (включаючи 4% яловичини та 4% птиці), олії та жири (включаючи 0.2% соняшникової олії та 0.25% риб'ячого жиру), продукти рослинного походження (влючаючи 2% сушоної пульпи цукрового буряку), мінерали.

Аналіз (%): білки - 21, жири - 13, зола - 8, клітковина - 2, жирні кислоти Омега-6 - 2.6, жирні кислоти Омега-3 - 0.2. Енергетична цінність (100г): 372 ккал.

Додатки (на кг): антиоксиданти. Xарчові додатки: вітамін A - 13500 МО, вітамін D3 – 1475 МО, вітамін E - 275 мг, сульфат міді – 16.9 мг, сульфат марганцю – 235 мг, йодид калію – 1.6 мг, селеніт натрію – 0.11 мг, сульфат цинку – 625 мг.

Пакування: 2.4 кг, 8.4 кг.