укр рус

Рани та інші пошкодження

Кожний господар мріє про те, щоб його улюблений собака був здоровим, активним та життєрадісним. Рухливі ігри на свіжому повітрі, багатогодинні прогулянки, поїздки за місто – ми готові піти практично на все, аби забезпечити своєму улюбленцю щасливе життя. Але активний спосіб життя може стати для собаки джерелом усіляких травм та пошкоджень, а тому слід заздалегідь знати, як діяти, якщо з чотириногим другом станеться лихо.

Кусані рани

Якщо в результаті бійки з іншими собаками чи кішками ваш улюбленець постраждав від гострих кликів, уважно огляньте його пошкодження. Кусані рани небезпечні тим, що довго загоюються та часто ускладнюються гнійними запаленнями, тому ретельно вистрижіть шерсть біля рани та акуратно обробіть її нерівні краї спеціальним антисептиком. Якщо рана достатньо велика та глибока, відразу ж після обробки відвезіть улюбленця до ветеринара.

Різані рани

Під час прогулянки ваш собака може порізатися битим склом, шматками арматури чи іншими небезпечними предметами. Якщо це сталося і у вашого улюбленця почалась кровотеча, намагайтеся, якщо це можливо, накласти джгут трохи вище місця пошкодження (максимум на 2 години), прикласти до рани лід та перебинтувати пошкоджене місце. Різані рани, як правило, не такі глибокі, як кусані, але супроводжуються великою втратою крові. Тому відразу після первинної обробки рани відвезіть собаку до ветеринара, який за необхідності накладе декілька швів (зробити це слід не пізніше 2-х годин з моменту поранення) та надасть рекомендації стосовно лікування.

Переломи кінцівок

В результаті дорожньо-транспортних пригод чи побутових травм багато собак страждають через переломи кінцівок. Якщо ви підозрюєте, що схожа неприємність трапилася і з вашим улюбленцем, негайно зафіксуйте пошкоджену кінцівку за допомогою шини, вкладіть потерпілого на будь-яку жорстку поверхню та доставте до ветеринарної клініки, де лікар ретельно обслідує хвостатого пацієнта та обере програму лікування в залежності від складності травми.

Удари

Якщо в результаті удару у вашого улюбленця з’явились синці чи гематоми, обробіть забите місце спеціальним антисептиком та прикладіть до нього холод. Надалі до повного загоєння змазуйте пошкоджену поверхню протизапальною маззю. Але, якщо поверхня удару надто велика та болюча, покажіть песика лікарю, щоб він зміг обстежити його на предмет прихованих пошкоджень.

Опіки

Через свою природну допитливість собаки часто отримують термічні чи хімічні опіки. Якщо ваш улюбленець, подібно до багатьох своїх одноплемінників, постраждав від опіку, підставте обпечене місце під струмінь холодної води та негайно відвезіть його в клініку. Але пам’ятайте, пухирі від опіків не можна проколювати чи змазувати якими-небудь мазями! Лише лікар після ретельного огляду може призначити хворому курс лікування.

назад
Продукція Pedigree

Склад: злаки, продукти рослинного походження, м’ясо та продукти тваринного походження, мінерали (включаючи 2.4% триполіфосфату натрію), екстракти рослинного білку, олії та жири.

Харчова цінність (100г): білки – 9.5%, жири – 2.6%, зола - 6.1%, клітковина – 2.4%.

Енергетична цінність (100 г): 325ккал.

Додатки (кг): сульфат цинку - 1045мг, курячий ароматизатор - 43.6 мг. Не містить штучних барвників та ароматизаторів.

Пакування: 3 кісточки - 45 грамів.