укр рус

Здоров’я та догляд

Пузані з величезними очима та щасливими мордочками, цуценята дуже схожі на іграшки. І, якщо дитина за 9-12 місяців свого життя перетворюється з чарівного «пупса» в янгольське дитя, цуценя за цей час виростає в дорослого собаку. Щоб ваш чудовий песик-малюк перетворився в не менш чарівного собаку, дуже важливо почати правильно доглядати за ним з перших днів появи в будинку.

Як і діти, цуценята безпорадні та беззахисні та їм, як і маленьким дітям, потрібна турбота батьків. Приносячи додому вашого чотириногого малюка, ви повинні бути готові стати йому не лише господарем, а й мамою та татом. Дитинство вашого малюка сплине дуже швидко, а здоров’я та бездоганний зовнішній вигляд закладаються саме в перші місяці його життя.

Правильний догляд за цуценям починається, передусім, з уважного до нього ставлення. Спостерігайте за тим, як він ходить, як спить, як виглядає та як грається. Хоч малюки-песики і незграбні – натикаються на предмети, спотикаються та у них інколи заплітаються лапки, ви з легкістю навчитеся розрізняти нормальну для його віку поведінку та відхилення від неї.

Дуже важливу роль відіграє харчування цуценяти. Чотириногі малюки за рік виростають так, як дитина розвивається протягом перших 14-ти років свого життя. Збалансованість раціону та наявність в ньому всіх необхідних для здорового росту поживних речовин забезпечать вашому малюку довгі роки здорового та щасливого життя.

Крім загального спостереження, періодично перевіряйте зубки, вушка, лапки та оченята цуценяти. Не забувайте періодично показувати ваше цуценя ветеринарному лікарю. На прийомах ставте всі питання навіть, якщо вам вони здаються безглуздими чи банальними. Немає нічого важливішого за здоров’я вашого малюка!

Не забувайте розмовляти та гратися зі своїм улюбленцем. Допоможіть йому освоїтися в цьому світі, постійно давайте йому зрозуміти, що ви його любите та турбуєтеся про нього. Ваш малюк повинен довіряти вам та знати, що ви завжди зможете захистити його від справжньої небезпеки чи пояснити, чого боятися не варто. З 3-х місяців можна починати навчати малюка командам.

Ну, і найголовніше – це безмежне терпіння, постійний ненав’язливий контроль за його діями та заохочення за кожний правильний вчинок чи усвідомлення помилок. І тоді, повірте, ваше маленьке чудо перетвориться на здорового та щасливого собаку.

 

назад
Продукція Pedigree

Склад: злаки, продукти рослинного походження, мінеральні речовини (триполіфосфат натрію хв. 2,6%, сульфат цинку хв. 0,11%), м'ясо і субпродукти, масла і жири.

Харчова цінність (100 г): білок - 8,5 г, жир - 1,8 г, зола - 5,8 г, клітковина - 2,3 г, вологість - 14%.

Енергетична цінність (100 г): 229 ккал.

Вага: 45г.