укр рус

Турбота про здоров’я та правильний догляд

Ми відповідаємо за тих, кого приручили... Собаки, будучи відносно сильними та витривалими у природних умовах, виявляються дуже вразливими та беззахисними в світі людей. Тому турбота про чотириногого друга цілком і повністю лягає на ваші плечі.

Ми всі хочемо, щоб спільне проживання в одному будинку з собакою було взаємно приємним та комфортним. Тому намагайтеся зробити так, щоб регулярні гігієнічні процедури увійшли у звичку у вашого улюбленця та не викликали у нього незадоволення.

Візьміть собі за правило регулярно оглядати шерсть свого улюбленця на наявність різних висипів та паразитів. У випадку знаходження неприємних симптомів відразу ж зв’яжіться з ветеринарним лікарем, який призначить чотириногому пацієнту програму лікування.

Не забувайте слідкувати за порожниною рота свого вірного друга. Собакам, як і людям, теж необхідно чистити зуби, щоб видаляти з них залишки їжі та позбавлятися мікробів, знімати наліт. Особливо, це стосується старіючих собак, які найбільш схильні до захворювань ротової порожнини. Регулярна чистка зубів допоможе вашому улюбленцю уникнути багатьох проблем, починаючи від неприємного запаху та закінчуючи хворобами зубів та ясен. Для регулярної гігієни ротової порожнини можна також скористатися спеціальними ласощами Denta Rask® та Denta Stix®, розробленими торгівельною маркою Pedigree® спеціально для цих цілей. Ці смачні та корисні ласощі чистять зуби вашого улюбленця під час їжі і за щоденного використання дозволяють знизити рівень утворення зубного нальоту на 50%.

Купати собаку, особливо старого, слід не надто часто, лише по мірі необхідності, в інших випадках, обмежуватись чисткою та вичісуванням шерсті. Для миття використовуйте лише спеціальний шампунь для собак, оскільки всі інші засоби можуть завдати шкоди вашому улюбленцю, викликавши в нього подразнення чи шкірні висипи. Купаючи свого чотириногого друга, слідкуйте за тим, щоб вода не потрапляла йому у вуха, а шампунь в очі.

Всі собаки, незалежно від віку, схильні до застудних захворювань. Тому перед миттям свого улюбленця переконайтеся, що в кімнаті достатньо тепло і немає протягів.

Вода для купання повинна бути обов’язково теплою, але не гарячою, щоб не обпекти його. Заздалегідь приготуйте рушник, щоб відразу ж після миття насухо витерти дрижачого від холоду пса.

• Обов’язково слідкуйте за шерстю собаки, розчісуючи її спеціальним гребінцем. Якщо ваш улюбленець належить до гладкошерстих та жорсткошерстих порід собак, розчісуйте його лише у напрямку росту волосся. А якщо він народився довгошерстим, то розчісуйте його спочатку проти, а потім – за напрямком росту волосся. Щоб процедура догляду за шерстю не викликала у вашого улюбленця негативних емоцій, використовуйте лише спеціальні щітки, виготовлені з високоякісних матеріалів.

• Розчісуючи шерсть свого чотириногого друга, ретельно оглядайте його тіло, щоб перевірити його на наявність пухлин (особливо, це відноситься до старих собак). У випадку найменших сумнівів відразу ж звертайтеся до ветеринарного лікаря.

• Доглядаючи за собакою, не забувайте регулярно чистити його вуха ватним тампоном. Якщо вуха вашого улюбленця періодично заростають густою та кудлатою шерстю, час від часу розбирайте її та акуратно підстригайте. У разі виникнення будь-яких запалень, вушних інфекцій чи проникненні паразитів негайно зверніться за допомогою до ветеринарного лікаря, щоб вчасно почати лікування.

• Особливу увагу варто приділити кігтям вашого улюбленця. Якщо вони відростають у нього занадто швидко і не встигають сточуватися природним шляхом (в першу чергу, це стосується кімнатних, декоративних порід та літніх собак), візьміть собі за правило підстригати кігті. Але будьте уважні, оскільки неправильна обрізка може призвести до травми чи запалення основи кігтя.

Будьте добрі та уважні до свого улюбленця, який так вас потребує. І він обов’язково віддячить за таку турботу, ставши для вас вірним та надійний другом.

назад
Продукція Pedigree

Склад: злаки, м’ясо та продукти тваринного походження (включаючи 4% яловичини), олії та жири (включаючи 0.5%соняшникової олії та 0.3% риб'ячого жиру), мінерали, продукти рослинного походження.

Аналіз(%): білки - 23, жири - 13, зола - 8, клітковина - 2. Енергетична цінність (100 г): 369 ккал.

Додатки (на кг): вітамін A - 8500 МО, вітамін D3 - 940 МО, вітамін E – 270 мг, сульфат міді – 11 мг, сульфат марганцю – 100 мг, йодид калію – 1 мг, сульфат цинку – 450 мг.

Пакування: 15 кг.