укр рус

Похід до ветеринарного лікаря

Яким би ви хотіли бачити свого собаку? Розумним, гарним та, безумовно, здоровим... А якщо так, то регулярне відвідування ветеринарної клініки повинно ввійти до вас у звичку, оскільки ветеринарний лікар – це ваш вірний союзник у справі збереження здоров’я вашого чотириногого друга.

Дуже часто наші походи до ветклініки, крім початкового курсу щеплень, обмежується екстреними випадками, коли собаці терміново потрібна лікарська допомога. Однак, оскільки подібних ситуацій можна й уникнути, якщо взяти за правило щорічно приводити свого улюбленця на профілактичні огляди до лікаря. Такі огляди допоможуть вам уникнути багатьох проблем, пов’язаних зі здоров’ям собаки і вчасно попередити загрозу небезпечних захворювань.

На що звернути увагу?

Під час щорічного профілактичного огляду ветеринарний лікар повинен послухати серце та легені вашого улюбленця, щоб переконатися у відсутності кардіологічних проблем і захворювань дихальних шляхів. Щоб скласти загальну картину про стан здоров’я вашого улюбленця, в клініці у нього візьмуть загальні аналізи крові, сечі та фекалій.

Обов’язковим пунктом профілактичного огляду є перевірка шкіри, шерсті, лімфовузлів та пальпація черевної порожнини. Попросіть ветеринарного лікаря обов’язково перевірити зір та слух вашого улюбленця, оглянути його лапи. Профілактичний огляд не завдасть шкоди здоровому собаці, але за наявності тривожних симптомів ви зможете своєчасно почати процес лікування.

Для літнього собаки:

Собаки у віці потребують більш частих профілактичних заходів, ніж молоді. Тому буде краще, якщо свого друга, після подолання ним 8-річного віку, ви будете приводити до ветеринара декілька разів на рік. І не затягуйте з візитом, якщо помітили якісь зміни в здоров’ї свого вірного друга. Багато захворювань піддаються ефективному лікуванню лише на початкових стадіях, так що не випускайте ситуацію з-під контролю.

У лікаря та по дорозі до нього:

Хто з нас любить ходити до лікарів? Ось і ваш улюбленець, швидше за все, не буде у захваті від цієї процедури. Але ви можете допомогти йому почуватися більш комфортно, за допомогою декількох простих рецептів:

Відправляючись на щорічний огляд до ветеринарного лікаря, оберіть більш довгий маршрут до клініки. Під час прогулянки ваш улюбленець витратить значний запас своєї енергії, та буде менш нервово та агресивно сприймати процедуру огляду. Прослідкуйте за тим, щоб ваш пес зробив всі свої справи до походу до клініки, оскільки ваше очікування в черзі може затягнутися.

Зайшовши до клініки, утримуйте свого улюбленця близько коло себе, щоб не дозволити більш агресивним собакам напасти на нього. Було б гарно, якщо б перед зустріччю з ветеринарним лікарем ваш улюблений пес освоївся в компанії собі подібних та відволікся від майбутнього огляду, але дозволяти йому спілкування з іншими тваринами можна лише зі згоди їх власників та після уточнення інформації про стан їх здоров’я.

Після закінчення огляду винагородіть свого улюбленця за терпіння та гарну поведінку, наприклад, зробивши йому легкий масаж. Дякуючи цьому, кожний візит до ветеринарного лікаря буде асоціюватися у вашого собаки з гарними емоціями.

Бачити свого улюбленця здоровим та життєрадісним мріє кожний господар. Тому не уникайте постійних контактів з ветеринарним лікарем, не соромтеся звертатися до нього з усіх питань, пов’язаних з гарним самопочуттям вашого улюбленця. Оскільки, в кінці кінців, у вас одна мета – здоров’я вашого собаки.

 

назад
Продукція Pedigree

Склад: злаки, м’ясо та продукти тваринного походження (включаючи 4% яловичини та 4% птиці), олії та жири (включаючи 0.2% соняшникової олії та 0.25% риб'ячого жиру), продукти рослинного походження (влючаючи 2% сушоної пульпи цукрового буряку), мінерали.

Аналіз (%): білки - 21, жири - 13, зола - 8, клітковина - 2, жирні кислоти Омега-6 - 2.6, жирні кислоти Омега-3 - 0.2. Енергетична цінність (100г): 372 ккал.

Додатки (на кг): антиоксиданти. Xарчові додатки: вітамін A - 13500 МО, вітамін D3 – 1475 МО, вітамін E - 275 мг, сульфат міді – 16.9 мг, сульфат марганцю – 235 мг, йодид калію – 1.6 мг, селеніт натрію – 0.11 мг, сульфат цинку – 625 мг.

Пакування: 2.4 кг, 8.4 кг.