укр рус

Вплив собаки на здоров’я людини

Собака – не лише друг людини, а ще й лікар і психотерапевт. Вчені підтвердили, що собаки здатні позитивним чином впливати на здоров’я своїх господарів. І дійсно, власники собак менше схильні до мігреней, стрибків артеріального тиску, розладів сну. Вони міцно сплять та практично не страждають безсонням, а про стреси знають лише з чуток. Цей факт настільки зацікавив широку громадськість, що став однією з тем обговорення VII-ї міжнародної конференції з проблем взаємовідносин людей та тварин в Женеві.

Гіподинамія – небезпека сучасності.

Особливо гарно вона знайома офісним службовцям, які у своїй більшості ведуть сидячий спосіб життя. Як не дивно, але саме собаки допомагають своїм господарям перемогти цю проблему – щоденні прогулянки на свіжому повітрі, в будь-яку пору року та в будь-яку погоду, допомагають розім’яти м’язи та отримати заряд бадьорості на цілий день. Крім того, як стверджують лікарі, прогулянки перед сном сприяють укріпленню нервової системи та позитивно впливають на сон.

А тепер пригорніть свого улюбленця. Вчені довели, що часті погладжування собаки нормалізують артеріальний тиск та заспокоюють серцебиття. Собаки допомагають нам розслабитися, позбавитися негативної енергії та зарядитися позитивною. Вони здатні уважно вислухати, не задаючи зайвих питань та не відволікаючись на розмови по мобільному телефону, що саме по собі дає господарям домашніх «психотерапевтів» можливість психологічної та емоційної розрядки.

Ну, а як же не згадати про відомі пояси та рукавички із собачої шерсті? Оскільки це чи не найефективніший спосіб боротьби з артритом, артрозом, радикулітом, остеохондрозом та іншими захворюваннями. Ну, а якщо ваш улюбленець не може похвалитися великою кількістю густої шерсті, то міні-грілкою для вас стане він сам, звернувшись калачиком біля ваших ніг чи вмостившись у вас під боком.

Собаки відчувають наш біль та здатні зменшити його чи прийняти на себе. Тому любіть своїх улюбленців та цініть їх – своїх друзів, своїх цілителів, своїх психологів...

 

назад
Продукція Pedigree

Склад: злаки, м’ясо та продукти тваринного походження (включаючи 4% яловичини), олії та жири (включаючи 0.5%соняшникової олії та 0.3% риб'ячого жиру), мінерали, продукти рослинного походження.

Аналіз(%): білки - 23, жири - 13, зола - 8, клітковина - 2. Енергетична цінність (100 г): 369 ккал.

Додатки (на кг): вітамін A - 8500 МО, вітамін D3 - 940 МО, вітамін E – 270 мг, сульфат міді – 11 мг, сульфат марганцю – 100 мг, йодид калію – 1 мг, сульфат цинку – 450 мг.

Пакування: 15 кг.