укр рус

Вплив собаки на здоров’я людини

Собака – не лише друг людини, а ще й лікар і психотерапевт. Вчені підтвердили, що собаки здатні позитивним чином впливати на здоров’я своїх господарів. І дійсно, власники собак менше схильні до мігреней, стрибків артеріального тиску, розладів сну. Вони міцно сплять та практично не страждають безсонням, а про стреси знають лише з чуток. Цей факт настільки зацікавив широку громадськість, що став однією з тем обговорення VII-ї міжнародної конференції з проблем взаємовідносин людей та тварин в Женеві.

Гіподинамія – небезпека сучасності.

Особливо гарно вона знайома офісним службовцям, які у своїй більшості ведуть сидячий спосіб життя. Як не дивно, але саме собаки допомагають своїм господарям перемогти цю проблему – щоденні прогулянки на свіжому повітрі, в будь-яку пору року та в будь-яку погоду, допомагають розім’яти м’язи та отримати заряд бадьорості на цілий день. Крім того, як стверджують лікарі, прогулянки перед сном сприяють укріпленню нервової системи та позитивно впливають на сон.

А тепер пригорніть свого улюбленця. Вчені довели, що часті погладжування собаки нормалізують артеріальний тиск та заспокоюють серцебиття. Собаки допомагають нам розслабитися, позбавитися негативної енергії та зарядитися позитивною. Вони здатні уважно вислухати, не задаючи зайвих питань та не відволікаючись на розмови по мобільному телефону, що саме по собі дає господарям домашніх «психотерапевтів» можливість психологічної та емоційної розрядки.

Ну, а як же не згадати про відомі пояси та рукавички із собачої шерсті? Оскільки це чи не найефективніший спосіб боротьби з артритом, артрозом, радикулітом, остеохондрозом та іншими захворюваннями. Ну, а якщо ваш улюбленець не може похвалитися великою кількістю густої шерсті, то міні-грілкою для вас стане він сам, звернувшись калачиком біля ваших ніг чи вмостившись у вас під боком.

Собаки відчувають наш біль та здатні зменшити його чи прийняти на себе. Тому любіть своїх улюбленців та цініть їх – своїх друзів, своїх цілителів, своїх психологів...

 

назад
Продукція Pedigree

Склад: злаки, продукти рослинного походження, м’ясо та продукти тваринного походження, мінерали (включаючи 2.4% триполіфосфату натрію), екстракти рослинного білку, олії та жири.

Харчова цінність (100г): білки – 9.5%, жири – 2.6%, зола - 6.1%, клітковина – 2.4%.

Енергетична цінність (100 г): 325ккал.

Додатки (кг): сульфат цинку - 1045мг, курячий ароматизатор - 43.6 мг. Не містить штучних барвників та ароматизаторів.

Пакування: 3 кісточки - 45 грамів.