укр рус

Харчування цуценяти

Годування цуценяти – одна з найперших турбот для власника собаки, оскільки, передусім, від збалансованого раціону залежить здоров’я вашого улюбленця. Для нормального росту та розвитку малюка необхідно, щоб в його харчуванні містилися всі необхідні організму корисні речовини, та їх вміст був збалансованим.

До того, як малюку виповниться 3-4 тижні, все необхідне він отримує від мами. Але потім відбувається перехід на «дорослу» їжу. Часто власники собак просто починають давати своєму малюку звичайну собачу їжу. Це може стати для малюка стресом та викликати проблеми зі здоров’ям. Хіба ви дасте маленькій дитині ковбаску? А чим цуценята відрізняються від малюків? Вони також, як і діти, мають потребу в спеціальному раціоні для цуценят.

В перехідний період їжа крихітки повинна бути вологою, кашоподібною за консистенцією. Трохи пізніше ви зможете давати своєму улюбленцю, який вже підріс, тверду їжу.

Їжа для малюків повинна бути дуже поживною – оскільки за перший рік він виростає на 14 років «людського» життя! А якщо ваш малюк – великої породи, то йому знадобиться спеціальний раціон, який забезпечує здоровий ріст кісточок та суглобів. Особливо, коли малюк стане «підлітком», та його вага за ще дитячої непосидючості буде збільшувати навантаження на кісточки.

Після того, як заберете малюка додому, рекомендуємо годувати його тією їжею, до якої він звик у розпліднику. А коли ваш улюбленець трохи освоїться, можна поступово (протягом тижня) перевести його на інше харчування. Не забувайте, що для собачок важливий вільний доступ до свіжої питної води – особливо, якщо ви годуєте малюка готовими сухими раціонами.

В залежності від того, маленької чи великої породи ваше цуценя, до 6-9 місяців він стає юніором («підлітком»). Темпи його росту трохи уповільнюються, та йому вже не потрібно так багато калорій. Але кістки та м’язи продовжують рости та, якщо ваш собака ставиться до великої породи, йому необхідне спеціальне харчування для цуценят великих порід.

Яким би складним не здавалося питання правильного харчування вашого малюка, його вже давно вирішили професіонали. Спостерігаючи за собаками та піддаючи на їх строгий суд різноманітні раціони та інгредієнти, спеціалісти підготували для вашого малюка найздоровіший та найсмачніший обід.

назад
Продукція Pedigree

Склад: злаки, м’ясо та продукти тваринного походження (включаючи 4% яловичини та 4% птиці), олії та жири (включаючи 0.2% соняшникової олії та 0.25% риб'ячого жиру), продукти рослинного походження (влючаючи 2% сушоної пульпи цукрового буряку), мінерали.

Аналіз (%): білки - 21, жири - 13, зола - 8, клітковина - 2, жирні кислоти Омега-6 - 2.6, жирні кислоти Омега-3 - 0.2. Енергетична цінність (100г): 372 ккал.

Додатки (на кг): антиоксиданти. Xарчові додатки: вітамін A - 13500 МО, вітамін D3 – 1475 МО, вітамін E - 275 мг, сульфат міді – 16.9 мг, сульфат марганцю – 235 мг, йодид калію – 1.6 мг, селеніт натрію – 0.11 мг, сульфат цинку – 625 мг.

Пакування: 2.4 кг, 8.4 кг.