укр рус

Здоровий раціон здорового собаки

Здоров’я будь-якого собаки залежить, в першу чергу, від того, що та як він їсть. Оскільки саме під час їжі в організм вашого улюбленця потрапляють всі необхідні вітаміни та корисні речовини.

Намагаючись дати своєму улюбленцю все найкраще, ви, звичайно ж, намагаєтесь годувати його лише найякіснішими продуктами та віддаєте кращі шматки зі свого столу. Але з часом ви раптом помічаєте, що очі у вашого собаки стали тьмяними та непривабливими, шерсть перестала бути шовковистою та блискучою, а сил у забіяки та непосиди вистачає лише на п’ятихвилинну прогулянку на подвір’ї...

А причина всього цього банальна та проста – неправильне харчування. Справа в тому, що в своєму прагненні забезпечити своєму улюбленцю гідне життя, ви забули про те, що собаки – це не люди, і людська їжа їм не підходить. Та й режим харчування у собак свій, особливий.

Почнемо з того, що собаку не можна перегодовувати. В ідеалі частота годувань дорослого собаки не повинна перевищувати двох разів на добу, як би вам не хотілося годувати його частіше. Травна система вашого улюбленця не розрахована на постійне та безперервне перетравлення надмірної кількості їжі, тому всі ваші добрі наміри, швидше за все, закінчаться ожирінням та порушенням обміну речовин.

Раціон собаки повинен обов’язково включати в себе достатню кількість білків, жирів, вуглеводів, вітамінів та мінералів. Але в домашніх умовах дуже складно розраховувати необхідні пропорції та точний вміст в їжі всіх необхідних елементів. І навіть, якщо ви будете годувати свого улюбленця високоякісними продуктами (яловичиною, морською рибою, свіжими овочами, крупами, хлібом та молоком), це не гарантує вам надходження в собачий організм всіх корисних речовин.

Ось чому більшість ветеринарних лікарів і собаководів в усьому світі все більше й більше схильні до раціонального використання готового харчування. Ці раціони розроблені спеціалістами з урахуванням вікових та фізіологічних особливостей собак та чітко збалансовані за вмістом необхідних корисних речовин, мінералів та мікроелементів. Готовий корм для собак виготовлений лише з натуральних компонентів та не містить в своєму складі шкідливих речовин, а це дуже важливо для здоров’я собаки.

Увага, турбота та догляд забезпечать вашому собаці здоров’я, красу та гарний настрій. А коли собака щасливий, то і господар теж радіє.

назад
Продукція Pedigree

Склад: злаки, м’ясо та продукти тваринного походження (включаючи 4% птиці), олії та жири (включаючи 0.2% соняшникової олії та 0.25% риб'ячого жиру), продукти рослинного походження (влючаючи 4% сушоної пульпи цукрового буряку), екстракти рослинних білків, мінерали, овочі (включаючи 4% моркви та 4% горошку).

Аналіз (%): білки - 22, жири - 13, зола - 8, клітковина - 2.5, жирні кислоти Омега-6 - 2.75, жирні кислоти Омега-3 - 0.2, залізо - 170мг/кг. Енергетична цінність (100г): 372 ккал.

Додатки (на кг): антиоксиданти, барвники.

Xарчові додатки: вітамін A - 10700 МО, вітамін D3 - 1185 МО, вітамін E - 280 мг, сульфат міді – 10 мг, сульфат марганцю – 215 мг, йодид калію – 0.94 мг, селеніт натрію – 0.1 мг, сульфат цинку – 575 мг.

Пакування: 400 г.