укр рус

Здоровий раціон здорового собаки

Здоров’я будь-якого собаки залежить, в першу чергу, від того, що та як він їсть. Оскільки саме під час їжі в організм вашого улюбленця потрапляють всі необхідні вітаміни та корисні речовини.

Намагаючись дати своєму улюбленцю все найкраще, ви, звичайно ж, намагаєтесь годувати його лише найякіснішими продуктами та віддаєте кращі шматки зі свого столу. Але з часом ви раптом помічаєте, що очі у вашого собаки стали тьмяними та непривабливими, шерсть перестала бути шовковистою та блискучою, а сил у забіяки та непосиди вистачає лише на п’ятихвилинну прогулянку на подвір’ї...

А причина всього цього банальна та проста – неправильне харчування. Справа в тому, що в своєму прагненні забезпечити своєму улюбленцю гідне життя, ви забули про те, що собаки – це не люди, і людська їжа їм не підходить. Та й режим харчування у собак свій, особливий.

Почнемо з того, що собаку не можна перегодовувати. В ідеалі частота годувань дорослого собаки не повинна перевищувати двох разів на добу, як би вам не хотілося годувати його частіше. Травна система вашого улюбленця не розрахована на постійне та безперервне перетравлення надмірної кількості їжі, тому всі ваші добрі наміри, швидше за все, закінчаться ожирінням та порушенням обміну речовин.

Раціон собаки повинен обов’язково включати в себе достатню кількість білків, жирів, вуглеводів, вітамінів та мінералів. Але в домашніх умовах дуже складно розраховувати необхідні пропорції та точний вміст в їжі всіх необхідних елементів. І навіть, якщо ви будете годувати свого улюбленця високоякісними продуктами (яловичиною, морською рибою, свіжими овочами, крупами, хлібом та молоком), це не гарантує вам надходження в собачий організм всіх корисних речовин.

Ось чому більшість ветеринарних лікарів і собаководів в усьому світі все більше й більше схильні до раціонального використання готового харчування. Ці раціони розроблені спеціалістами з урахуванням вікових та фізіологічних особливостей собак та чітко збалансовані за вмістом необхідних корисних речовин, мінералів та мікроелементів. Готовий корм для собак виготовлений лише з натуральних компонентів та не містить в своєму складі шкідливих речовин, а це дуже важливо для здоров’я собаки.

Увага, турбота та догляд забезпечать вашому собаці здоров’я, красу та гарний настрій. А коли собака щасливий, то і господар теж радіє.

назад
Продукція Pedigree

Склад: злаки, продукти рослинного походження, екстракти рослинних білків, м’ясо та продукти тваринного походження (включаючи 4% курятини), мінерали, насіння, олії та жири, трави. Харчова цінність (100г): білки – 9%, жири – 2%, зола – 5.7%, сира клітковина – 0.5%, кальцій – 0.7%.

Додатки: сульфат заліза – 53.8 мг, вітамін А – 5730 МО, вітамін Е – 57.4 мг, Омега-3 жирні кислоти – 1151 мг.

Енергетична цінність (100г): 321 ккал.

Зберігати при температурі від +4C до +35С та відносній вологості повітря не більше 75%. Кінцева дата споживання та ідентифікаційний номер заводу-виробника: див. на зворотній стороні упаковки. Продукт вироблений за 18 місяців до кінцевої дати споживання. Номер партії відповідає кінцевій даті споживання.

Вага: 72г (3шт).