укр рус

Подвійне харчування – найкраще харчування для цуценят

Але як обрати правильний варіант годування цуценяти з величезної кількості готових раціонів? Якому з них надати перевагу – вологому чи сухому?

Ветеринари всього світу сходяться на думці, що ідеальний спосіб годування для маленьких цуценят – це комбінування сухих та вологих раціонів, які дозволяють в повній мірі використати переваги і тих, й інших.

Сухі раціони ідеальні з точки зору профілактики захворювань ротової порожнини у цуценят, оскільки допомагають очищенню зубів у малюків та масажу їх ясен. Крім того, клітковина, що входить до складу сухих раціонів, допомагає правильному травленню у цуценят, вітаміни та мінерали позитивно впливають на здоров’я шкіри та шерсті та служать для профілактики захворювань опорно-рухового апарату. Сухі раціони енергетично насичені, а для маленьких непосид це дуже суттєвий плюс.

До переваг вологих раціонів варто, в першу чергу, віднести їх нижчу, у порівнянні з сухими кормами, калорійність, що слугує гарною профілактикою ожиріння у тих малюків, які виховуються в міських квартирах та обмежені у русі. Крім того, вологі раціони мають більш високий рівень вологи, що допомагає підтримувати у вашого малюка оптимальний водно-сольовий баланс.

Комбінування сухих та вологих раціонів дозволяє привчити малюка до різних смаків та консистенцій їжі, а значить, дорослішаючи, ваш улюбленець не буде відмовлятися від нових програм харчування, які ви йому запропонуєте. Ветеринари та досвідчені собаководи рекомендують використовувати не менше 25% вологих раціонів, що замінюють ними одне чи декілька годувань. А дізнатися добову норму вашого улюбленця та оптимальний режим харчування можна, прочитавши інформацію на упаковці з раціонами.

назад
Продукція Pedigree

Склад: злаки, м'ясо і субпродукти (в тому числі мозкової кісточки - мін. 4%, м'яса - мін. 4%), цукру, олії і жири, дріжджі.

Харчова цінність (на 100 г): білки -13 г, жир - 10 г, клітковина - 3 г, кальцій - 3 г, зола - 11,5 г, вітамін А - 250 МО, вітамін Е - 3 мг, залізо - 1 , 5 мг, жири (омега-3 поліненасичені жирні кислоти - 40 мг)

Енергетична цінність (на 100 г): 330 ккал.

Вага упаковки: 150 грам.