укр рус

Де дістати цуценя

Багато щасливих майбутніх «батьків» визначивши, песик якої породи їм підходить, вважають, що всі питання вирішені. «Яка різниця, де взяти цуценя, вони ж всі такі милі!», – так зазвичай думаємо ми. Чи так все просто, як здається? І де ж можна придбати довгоочікуваного малюка?

Якщо ви вирішили взяти собачку конкретної породи, за покупкою слід звертатися до заводчика чи до розплідника. Відповідальні заводчики та серйозні розплідники з іменем дуже цінують свою репутацію та репутацію своїх улюбленців. Будьте готові до невеликого «допиту» з їх сторони.

Заводчики та розплідники дуже турбуються про подальшу долю цуценят. Вони завжди готові надати всіляку підтримку починаючому собаководу, особливо на перших порах. Спеціалісти допоможуть вибрати малюка з урахуванням ваших побажань та можливостей і нададуть необхідні консультації по утриманню, вихованню та годуванню вашого нового друга.

У великих розплідниках ви зможете побачити батьків крихітки, що дасть більш повну уяву про те, як буде виглядати ваш улюбленець, коли стане дорослим. Ви зможете роздивитися всіх цуценят разом і кожного окремо, погратися з малюком, який вам сподобався, і навіть відвідати його декілька разів. Існує ціла система вибору здорового цуценяти з потрібними вам рисами характеру. Напевно, заводчик розповість вам про деякі прийоми з цієї системи. Також декілька порад ми привели на сторінці «Як обрати цуценя».

Ще одне місце проживання багатьох чарівних створінь різних порід – собачий притулок. Песики, що зростають в притулку, володіють безмежним запасом любові та відданості та стають найкращими друзями. Вирушивши за своїм малюком в притулок, ви не лише можете розраховувати на великий вибір, але і зробите добру справу.

На місце вашого малюка приймуть ще одного улюбленця і подарують йому не лише турботу та дах над головою, але і надію на отримання довгоочікуваного та найулюбленішого господаря. Де б ви не мешкали, ви напевно знайдете поряд притулок, де вам будуть раді показати своїх улюбленців, розповісти про них і допомогти порадою під час вибору та у подальшому догляді.

А ось від покупки чотириногого дива на ринку краще утриматися. Як правило, на ринках продають цуценят, народжених у несприятливих умовах, не прищеплених, а інколи і свідомо хворих. На перший погляд дуже складно розпізнати в цьому маленькому клубочку, який довірливо тикається носом у вашу долоню, які-небудь відхилення. Також великий ризик отримати неправдиву інформацію про породу малюка та очікуваний розмір.

Але як би і де б ви не вибирали майбутнього улюбленця, пам’ятайте, що «свого» цуценя ви впізнаєте відразу ж. В той момент, коли він подивиться на вас знизу догори своїми маленькими оченятами-наместинками та довірливо «потягнеться» до вас, ваше серце здригнеться! Це почуття не буде мати нічого схожого із жалістю чи миттєвим поривом пом’яти маленьке янголятко. Це буде просто кохання з першого погляду. І ось він вже сидить у вас на руках та довірливо притуляється до вас. В цей момент щастя «батьківства» може переповнити навіть найсерйозніших з нас.

Тому важливо налаштуватися не лише на позитивні емоції, але й на отримання життєво важливої інформації про вашого малюка.

П’ять обов’язкових питань продавцю цуценяти:

До якої породи належить цуценя і які її особливості?

Знання особливостей породи допоможуть вам уникнути помилок у вихованні та догляді.

До якого максимального розміру може вирости малюк?

Ця інформація допоможе вам правильно визначитися з вибором в залежності від площі вашої квартири, оскільки ваше спільне проживання повинне бути максимально комфортним.

Чим годували малюка?

Ні в якому разі різко не змінюйте раціон цуценяти, це може викликати розлад його маленького шлунку. В розплідниках зазвичай малюка віддають господарю разом зі звичним для малюка раціоном, достатнім на годування протягом 2-3 днів.

Які щеплення були зроблені?

Пам’ятайте, що всі щеплення відображаються у ветеринарному паспорті малюка. Це найперший документ вашого песика, який в залежності від місця його придбання може супроводжуватися такими документами як паспорт, родовідна, договір купівлі-продажу.

Чи були які-небудь захворювання у батьків малюка (генетичні, притаманні породі та ін.)?

Ця інформація вкрай важлива в момент вибору цуценяти, оскільки за наявності спадкових захворювань значно зростає ризик, що у малюка будуть проблеми в майбутньому.

Не забувайте, що цуценя – це маленька дитина, беззахисна та безпорадна в цьому великому світі. Він довіряє вам своє життя та потребує води та їжі, догляду та ласки, вашої любові та захисту. Так давайте дарувати нашим малюкам щасливе здорове дитинство!

назад
Продукція Pedigree

Склад: злаки, м’ясо та продукти тваринного походження (включаючи 4% яловичини), олії та жири (включаючи 0.5%соняшникової олії та 0.3% риб'ячого жиру), мінерали, продукти рослинного походження.

Аналіз(%): білки - 23, жири - 13, зола - 8, клітковина - 2. Енергетична цінність (100 г): 369 ккал.

Додатки (на кг): вітамін A - 8500 МО, вітамін D3 - 940 МО, вітамін E – 270 мг, сульфат міді – 11 мг, сульфат марганцю – 100 мг, йодид калію – 1 мг, сульфат цинку – 450 мг.

Пакування: 15 кг.