укр рус

Турбота про улюбленця

З того моменту, як ви вперше принесли в будинок маленького та беззахисного песика, ви повністю прийняли на себе відповідальність за життя та здоров’я цього крихітного створіння. Оскільки собаки, на відміну від людей, не можуть потурбуватися про себе самостійно та потребують нашої постійної підтримки.

Для того, щоб ваш собака був здоровим та протягом довгих років приносив вам лише радість, за ним слід грамотно доглядати, дотримуючись рекомендацій спеціалістів: правильно вибирати корм для собак, слідкувати за його зовнішнім виглядом, контролювати стан його здоров’я.

Наші спеціалісти, як ніхто в світі, знають, що потрібно вашому собаці. Ось вже довгі роки ми працюємо для того, щоб зробити життя вашого улюбленця комфортним та щасливим. Ми поспішаємо поділитися з вами своїм досвідом, отриманим в результаті багатолітніх досліджень та клопіткої роботи професіоналів.

Як та чим годувати собаку? Коли та як його купати? Як доглядати за шерстю? Навіщо ходити до ветеринарного лікаря? Ми знаємо відповіді на всі ці питання і з задоволенням поділимося ними з вами.

назад
Продукція Pedigree

Склад: злаки, м'ясо і субпродукти (в тому числі мозкової кісточки - мін. 4%, м'яса - мін. 4%), цукру, олії і жири, дріжджі.

Харчова цінність (на 100 г): білки -13 г, жир - 10 г, клітковина - 3 г, кальцій - 3 г, зола - 11,5 г, вітамін А - 250 МО, вітамін Е - 3 мг, залізо - 1 , 5 мг, жири (омега-3 поліненасичені жирні кислоти - 40 мг)

Енергетична цінність (на 100 г): 330 ккал.

Вага упаковки: 150 грам.