укр рус

Собака на виставці

Собачі виставки – важливий етап у житті породистих собак та їх господарів. І, якщо для самих учасників це прекрасна можливість показати себе та отримати заслужену оцінку експертів, то для кінологічної федерації та клубів кожна виставка – це крок до удосконалення породи та до удосконалення племінної роботи. Як і до будь-якого змагання, до виставки слід ретельно готуватися. Оскільки немає більш сумного видовища, ніж собака, який не вміє поводитися, та зніяковілий господар поряд.

Щоб вам та вашим улюбленцям виставки завжди приносили лише позитивні емоції, скористайтеся нашими рекомендаціями:

Головне – не боятися!

Щоб малюк не злякався незнайомого місця та великого скупчення чужих людей та собак, ще задовго до участі у першій виставці починайте привчати його до товариства сторонніх. Для цього під час прогулянок частіше змінюйте маршрути, гуляючи то вздовж галасливих, багатолюдних проспектів, то вздовж спокійних затишних вуличок.

Учитися, учитися, учитися!

Якщо ви плануєте брати участь у виставках, вже у двомісячному віці починайте поступово навчати цуценя виставковим премудростям – стійці, правильному пересуванню кроком та риссю. Перш, ніж почати навчання, обов’язково проконсультуйтеся з представниками свого клубу. Маючи великий досвід участі у виставках, вони обов’язково підкажуть вам, яку стратегію у навчанні вашого улюбленця слід обрати та як правильно організувати програму тренувань.

Спокій! Лише спокій! – хочеться сказати і вам, і вашому улюбленцю. Це природно, що під час виставки ви будете дуже занепокоєні. Але надмірна знервованість може дуже зашкодити вашому собаці під час виступу. Тому візьміть за правило приїжджати до місця проведення виставки заздалегідь, щоб мати можливість заспокоїтися, відпочити та підготуватися до виходу на ринг.

Підкоряйтесь правилам!

У кожної виставки є свої закони, та задача кожного учасника – бездоганно їх дотримуватися. Тому, приїхавши на виставку, відразу ж знайдіть секретаря та вирішіть всі питання, пов’язані з реєстрацією. Уважно слухайте розпорядження організаторів, слідкуйте за чергою виступів та не утворюйте затримок, які принесуть проблеми не лише вам, але й іншим учасникам. Під час виступу намагайтесь ретельно виконувати всі розпорядження судді та не перечити його рішенням, інакше вас можуть дискваліфікувати та не допустити до участі в наступних виставках.

Сподіваємося, що наші поради допоможуть вам у підготовці собаки до виставки. Ну, а нам залишається лише побажати вам та вашим улюбленцям терпіння, працездатності та заслужених нагород!

 

назад
Продукція Pedigree

PEDIGREE® з яловичиною та кроликом. Повнораціонний консервований корм для дорослих собак всіх порід.

Состав: м’ясо і субпродукти мінімум 37.5% (у том числі яловичина мінімум 4%), злаки, жом буряковий, рослинна олія, вітаміни, мінеральні речовини.

Харчова цінність (на 100 г): білки - 7 г, жири - 4 г, зола - 2.5 г, клітковина - 0.5 г, волога - 82 г, вітамін А - 100 МО, вітамін Е - не менше 1 мг, вітамін D - 10 MО.

Енергетична цінність (на 100 г): 70 ккал.

Упаковка: пакетик 100г.