укр рус

Собака на виставці

Собачі виставки – важливий етап у житті породистих собак та їх господарів. І, якщо для самих учасників це прекрасна можливість показати себе та отримати заслужену оцінку експертів, то для кінологічної федерації та клубів кожна виставка – це крок до удосконалення породи та до удосконалення племінної роботи. Як і до будь-якого змагання, до виставки слід ретельно готуватися. Оскільки немає більш сумного видовища, ніж собака, який не вміє поводитися, та зніяковілий господар поряд.

Щоб вам та вашим улюбленцям виставки завжди приносили лише позитивні емоції, скористайтеся нашими рекомендаціями:

Головне – не боятися!

Щоб малюк не злякався незнайомого місця та великого скупчення чужих людей та собак, ще задовго до участі у першій виставці починайте привчати його до товариства сторонніх. Для цього під час прогулянок частіше змінюйте маршрути, гуляючи то вздовж галасливих, багатолюдних проспектів, то вздовж спокійних затишних вуличок.

Учитися, учитися, учитися!

Якщо ви плануєте брати участь у виставках, вже у двомісячному віці починайте поступово навчати цуценя виставковим премудростям – стійці, правильному пересуванню кроком та риссю. Перш, ніж почати навчання, обов’язково проконсультуйтеся з представниками свого клубу. Маючи великий досвід участі у виставках, вони обов’язково підкажуть вам, яку стратегію у навчанні вашого улюбленця слід обрати та як правильно організувати програму тренувань.

Спокій! Лише спокій! – хочеться сказати і вам, і вашому улюбленцю. Це природно, що під час виставки ви будете дуже занепокоєні. Але надмірна знервованість може дуже зашкодити вашому собаці під час виступу. Тому візьміть за правило приїжджати до місця проведення виставки заздалегідь, щоб мати можливість заспокоїтися, відпочити та підготуватися до виходу на ринг.

Підкоряйтесь правилам!

У кожної виставки є свої закони, та задача кожного учасника – бездоганно їх дотримуватися. Тому, приїхавши на виставку, відразу ж знайдіть секретаря та вирішіть всі питання, пов’язані з реєстрацією. Уважно слухайте розпорядження організаторів, слідкуйте за чергою виступів та не утворюйте затримок, які принесуть проблеми не лише вам, але й іншим учасникам. Під час виступу намагайтесь ретельно виконувати всі розпорядження судді та не перечити його рішенням, інакше вас можуть дискваліфікувати та не допустити до участі в наступних виставках.

Сподіваємося, що наші поради допоможуть вам у підготовці собаки до виставки. Ну, а нам залишається лише побажати вам та вашим улюбленцям терпіння, працездатності та заслужених нагород!

 

назад
Продукція Pedigree

Склад: злаки, м’ясо та продукти тваринного походження (включаючи 4% птиці), олії та жири (включаючи 0.2% соняшникової олії та 0.25% риб'ячого жиру), продукти рослинного походження (влючаючи 4% сушоної пульпи цукрового буряку), екстракти рослинних білків, мінерали, овочі (включаючи 4% моркви та 4% горошку).

Аналіз (%): білки - 22, жири - 13, зола - 8, клітковина - 2.5, жирні кислоти Омега-6 - 2.75, жирні кислоти Омега-3 - 0.2, залізо - 170мг/кг. Енергетична цінність (100г): 372 ккал.

Додатки (на кг): антиоксиданти, барвники.

Xарчові додатки: вітамін A - 10700 МО, вітамін D3 - 1185 МО, вітамін E - 280 мг, сульфат міді – 10 мг, сульфат марганцю – 215 мг, йодид калію – 0.94 мг, селеніт натрію – 0.1 мг, сульфат цинку – 575 мг.

Пакування: 400 г.