укр рус

Ви вирішили завести цуценя

Складно уявити собі людину, яка б не любила цуценят. Вони такі кумедні, незграбні та милі, з чарівними оченятами та кумедними мордочками. Це, як кохання з першого погляду. Одного разу побачивши такого, дуже важко втриматися від спокуси взяти його собі.

І ось, ви вирішили завести цуценя. Дуже рідко, приймаючи рішення, ми уявляємо нашого майбутнього улюбленця дорослим. Як правило, перший час нами керує зворушення: малюка хочеться взяти на руки, пом’яти його та погратися з ним.

Але слід пам’ятати, що цуценя – це не іграшка і не розвага на декілька днів. Цей малюк – живе створіння, зі своїм сприйняттям навколишнього світу та своїми потребами, які слід поважати.
Бути власником собаки – значить нести за неї велику відповідальність. Оскільки ви приймаєте в сім’ю повноправного її члена. Тепер для нього ви і мама, і вчитель, і вожак зграї.

Ви відповідаєте за його здоров’я, вирішуєте, що він буде їсти, визначаєте його майбутнє. Так, це майже виховання дитини. Лише не забувайте, що цуценя – собака.

Його інстинкти та спосіб мислення відрізняються від нашого. І навчати доведеться не лише його. Вчитися доведеться і вам.

Ви готові?

Перед тим, як у вашому будинку з’явиться чарівний малюк, будьте готові відповісти на багато питань:

Якої породи цуценя ви бажаєте завести?

Чи підходить йому місцевий клімат?

Чи зможе ваш улюбленець залишатися сам?

Чи готові ви до багатогодинних пробіжок?

Чи готовий він буде прийняти інших тварин?

Чи можуть з ним впоратися діти?

Яку суму ви готові витрачати на утримання свого улюбленця?

Скільки часу у вас буде на його виховання та догляд за ним?

Перед тим, як взяти малюка, слід передбачити багато чого. Ну, а ми зможемо вам в цьому допомогти. Отже, почнемо.

назад
Продукція Pedigree

Склад: кукурудза, рис, куряча борошно, кукурудзяний глютен, м'ясне борошно, жир тваринний, соняшникова олія, буряковий жом, морква, дріжджі, вітаміни, мінерали, таурин, глюкозамін.

Харчова цінність (на 100 г): білки - 26г, жири - 15г, зола – 8г, клітковина - 5г, вологість - не більше 10г, кальцій - 1,2 г, фосфор - 1,0 г, вітамін 1250МО, вітамін Е 20 мг, вітамін D3 120МО, калій, натрій, мідь, цинк, марганець, таурин, глюкозамін, а також вітаміни В2, В4, В5, В12, ніацин, омега-6, омега-3, поліненасичені жирні кислоти.

Енергетична цінність (на 100 г): 375 ккал.

Вага упаковки: 500 гр., 7 кг.