укр рус

Хочу собаку! Як обрати цуценя для дитини

Дівчинка з цуценям на прогулянці

Згадайте себе у віці своєї дитини. Про що ви мріяли більше всього на світі? Звичайно ж, про собаку! Тому чи варто дивуватися наполегливим проханням вашого малюка купити цуценя, які останнім часом звучать все частіше і частіше?

"За" і "проти":

Але перш, ніж, піддавшись на вмовляння своєї дитини, стрімголов мчати в найближчий зоомагазин, постарайтеся з'ясувати, наскільки він усвідомлює ту ступінь відповідальності, яка ляже на його плечі. Поясніть дитині, що відтепер йому доведеться:

0c682d1f42321aa9c13f7451842a70ef - Вставати рано вранці, щоб погуляти з цуценям;
- Чистити килими і меблі від собачої шерсті;
- Щодня займатися зі своїм улюбленцем, щоб навчити його корисним речам і відучити від шкідливих звичок;
- Стежити за тим, що і коли їсть крихітка.

Ваша дитина повинна чітко усвідомлювати, що з перших же днів перебування в будинку щеня повинен визнавати в ньому свого господаря, а для цього мало просто любити цей маленький пухнастий клубочок і грати з ним. Для собаки господар - це в першу чергу той, хто її годує, тому вашому малюкові належить навчитися годувати цуценя не тільки вчасно, але і правильною їжею. І в цьому йому допоможуть готові раціони Pedigree®, спеціально розроблені для цуценят і собак.

А щоб дитина виразніше уявляла собі свої майбутні обов'язки, запропонуйте йому своєрідну гру з дуже простими умовами - скласти список обов'язків, пов'язаних з доглядом за цуценям, і протягом тижня тренуватися в їх виконанні (рано вставати, пилососити квартиру, вчасно наповнювати миски водою і готовим раціоном Pedigree®).

І якщо майбутні труднощі дитину не лякають, час приймати в будинок ще одного члена сім'ї.

Важливо! Перед тим, як заводити з дитиною розмову про собаку, постарайтеся дізнатися, чи немає у кого-небудь з членів вашої сім'ї алергії на собачу шерсть. Це допоможе вам уникнути серйозних проблем у майбутньому.

Муки вибору

Сенбернари, болонки, чау-чау, пуделі, такси... У вашого чада напевно є своє уявлення про те, якою повинна бути собака його мрії. Але перш, ніж дитина дасть волю своїй фантазії, вам доведеться спільно визначити кілька ключових моментів, які він повинен врахувати при виборі породи:

Собакам необхідний простір. Тому якщо ви обмежені в квадратних метрах, потрібно вибирати цуценя з малогабаритних порід. Інакше з часом ви ризикуєте опинитися в ситуації, коли пес зайняв половину вашої квартири;

daed0ef57d41314ade952077d09d3689 Вартість деяких цуценят може досягати декількох тисяч доларів. Тому відразу ж обговоріть з дитиною, яка собака вам по кишені, і яку суму ви можете собі дозволити на її щомісячне утримання.

У кожної породи є свої характерні риси. І як би вам цього не хотілося, афганський хорт ніколи не стане повільною, як мопс, а пудель ніколи не стане відчайдушним, як доберман.
Важливо! Дуже важливо всі питання щодо купівлі собаки приймати СПІЛЬНО з дитиною, адже вже на цьому етапі він починає відчувати відповідальність за долю свого майбутнього вихованця.

Мамо, це він!

Після того, як всі ключові питання були вирішені, і після довгих роздумів ваше чадо визначилося з породою, прийшов час відправлятися за цуценям.

Куди? Варіантів кілька - до заводчиків, в розплідник, в собачий притулок. Головне - обов'язково візьміть із собою дитину, адже це буде ЙОГО собака. А далі... Два малюка впізнають один одного відразу, з першого погляду. І як тільки це станеться, можете привітати себе з новим членом сім'ї.da61adcbe47121a8be9abbf93f9d8ded

Перший час вашій дитині буде важко звикати до нової для нього ролі. Допоможіть йому: розділіть з ним частину клопоту по догляду за цуценятом, підбадьорюйте і хваліть його. І побачите, що дуже скоро ваш малюк стане відповідальним і дбайливим господарем своєму маленькому вихованцеві.

Важливо! Перед тим, як відправлятися за щеням, приготуйтеся до його прийому - купіть миски, корм, вітаміни, іграшки, підстилки і все необхідне. Адже коли ви принесете крихітку в будинок, у вас не буде часу гарячково бігати по магазинах у пошуках потрібних речей.

назад
Продукція Pedigree

Склад: злаки, м’ясо та продукти тваринного походження (включаючи 4% яловичини), олії та жири (включаючи 0.5%соняшникової олії та 0.3% риб'ячого жиру), мінерали, продукти рослинного походження.

Аналіз(%): білки - 23, жири - 13, зола - 8, клітковина - 2. Енергетична цінність (100 г): 369 ккал.

Додатки (на кг): вітамін A - 8500 МО, вітамін D3 - 940 МО, вітамін E – 270 мг, сульфат міді – 11 мг, сульфат марганцю – 100 мг, йодид калію – 1 мг, сульфат цинку – 450 мг.

Пакування: 15 кг.