укр рус

Документи на собаку

Пам’ятаєте слова із популярної колись «Пісеньки Бюрократа»: «Без папірця ти комашка, а з папірцем – людина»? На жаль, ця фраза, яка вже давно стала крилатим виразом, справедлива не лише для людей, але і для наших чотириногих улюбленців. Оскільки без спеціальних «собачих» документів ваш улюбленець не зможе ні брати участь у виставках, ні залишити межі країни. Отже, які ж «папірці» повинні бути у вашого песика?

Свідоцтво про народження

Як і у вас, у вашого улюбленця повинне бути свідоцтво про народження – метрика чи картка песика. Це перший і найголовніший документ цуценяти, який, як наслідок, є підставою для отримання родовідної.

В метриці обов’язково повинні бути вказані:

- порода цуценяти;
- дата народження;
- його кличка;
- забарвлення;
- номер клейма чи електронного чипу;
- номер Акту в’язки собак;
- інформація про батьків (клички, номера родовідних, титули, імена власників).

Під час придбання цуценяти зверніть увагу, щоб заводчик безпомилково вніс у картку песика дані про вас як про власника – прізвище, ініціали та адресу проживання. Як і будь-який інший правовий документ, метрика засвідчується печаткою та підписом голови кінологічного клубу, після чого їй надається реєстраційний номер.

Родовідна

Ну ось, ваш песик підріс, і настав час його першої виставки. Після того, як на виставці малюк буде оглянутий та оцінений експертами Російської кінологічної федерації, ви повинні обміняти метрику на родовідну. Тепер саме родовідна буде головним документом вашого улюбленця, який дає право на участь у виставках, змаганнях та племінних в’язках.

Для отримання родовідної слід надати в клуб такі документи:

- метрика;
- заява власника;
- оцінювальний лист з оцінкою екстер’єра;
- загальна карта з відмітками.

Отримати родовідну можна, починаючи з шестимісячного віку вашого улюбленця, але не пізніше 11 місяців.

Ветеринарний паспорт

Для того, щоб ви могли контролювати стан здоров’я вашого улюбленця, йому необхідний Міжнародний ветеринарний паспорт, який також є одним з основних документів для участі у виставках та перевезень собаки.

Міжнародний ветеринарний паспорт містить:

- інформацію про власника собаки та заводчика;
- опис собаки (порода, дата народження, забарвлення, особливі прикмети, номер клейма чи чипу);
- інформацію про вакцинацію собаки (із вказівкою дати щеплення, виду та серії вакцини, підписом та печаткою лікаря);
- відмітки про обробку проти бліх (із вказівкою дати та назви препарату);
- інформацію про дегельмінтизацію (із вказівкою дати, назви препарату та дозування);
- дані про репродукцію (із вказівкою дати тічки, дати в’язки, дати народження цуценят та їх кількість).

Ці документи є основними для вашого улюбленця. Щоб дізнатися, які ще «папірці» можуть знадобитися вашому песику в різних життєвих ситуаціях, зверніться до свого заводчика.

назад
Продукція Pedigree

Склад: злаки, м’ясо та продукти тваринного походження (включаючи 4% птиці), олії та жири (включаючи 0.2% соняшникової олії та 0.25% риб'ячого жиру), продукти рослинного походження (влючаючи 4% сушоної пульпи цукрового буряку), екстракти рослинних білків, мінерали, овочі (включаючи 4% моркви та 4% горошку).

Аналіз (%): білки - 22, жири - 13, зола - 8, клітковина - 2.5, жирні кислоти Омега-6 - 2.75, жирні кислоти Омега-3 - 0.2, залізо - 170мг/кг. Енергетична цінність (100г): 372 ккал.

Додатки (на кг): антиоксиданти, барвники.

Xарчові додатки: вітамін A - 10700 МО, вітамін D3 - 1185 МО, вітамін E - 280 мг, сульфат міді – 10 мг, сульфат марганцю – 215 мг, йодид калію – 0.94 мг, селеніт натрію – 0.1 мг, сульфат цинку – 575 мг.

Пакування: 400 г.