укр рус

Миття собаки

Чистота – запорука здоров’я. Ця фраза актуальна не лише для нас з вами, але і для наших домашніх улюбленців. Але в силу того, що фізіологія людини та собаки суттєво відрізняються одна від одної, правила гігієнічного догляду за нашими чотириногими друзями мають ряд особливостей.

Протягом дня, особливо після тривалих прогулянок, собака збирає на себе велику кількість бруду, пилу та мікробів. Але не поспішайте після кожного повернення з вулиці влаштовувати своєму улюбленцю «банний день» – надто часте використання шампуню може повністю знищити шар природної жирової змазки, яка зберігає шкіру від сухості та розтріскування.

Тому повністю купати собаку слід не частіше 1-2 разів на тиждень (частота миття залежить від декількох факторів, включаючи породу, активність, участь у виставках), а після щоденних прогулянок достатньо мити йому лапи та живіт чистою теплою водою, а також вичісувати шерсть, звільняючи її від налиплих грудочок бруду.

Приступаючи до купання, ретельно розчешіть шерсть собаки, розберіть ковтуни та огляньте шкіру, чи немає на ній ран, подряпин та розчухувань. Шерсть між пальцями необхідно вистригти, щоб налиплий на неї бруд не роздратовував шкіру та не викликав дискомфорту під час ходіння. Під час купання в кімнаті не повинно бути ніяких протягів, тому ретельно закрийте всі вікна та двері.

Температура води для купання повинна бути не дуже високою (близько 35 °С). Перед миттям заткніть вуха собаки промасленими ватними тампонами, щоб уникнути потрапляння в них води, а в очі закапайте касторову олію, щоб вберегти їх від впливу миючих засобів. Мити собаку слід спеціальним шампунем, рівень рH якого ідеально відповідає рівню рH вашого улюбленця. Шампунь слід попередньо розвести в окремій посудині, а потім губкою нанести піну на шерсть улюбленця. Вимивши собаку, ополосніть його три-чотири рази, щоб повністю змити залишки шампуню. Потім нанесіть на шерсть спеціальний ополіскувач для полегшення розчісування та через декілька хвилин ретельно змийте його проточною водою.

Після купання протріть свого підопічного рушником та нанесіть на шерсть спеціальну емульсію чи кондиціонер для собак, які живлять шерсть та шкіру і захищають їх від пересихання. Тепер собаку можна розчесати та висушити феном (в основному, це стосується довгошерстих порід, які сохнуть дуже довго, близько 5-6 годин). Але навіть тоді, коли шерсть на ваш погляд повністю висохла, намагайтеся не випускати улюбленця на вулицю протягом 2-3 годин, оскільки собачий підшерсток сохне набагато довше, ніж власне шерсть.

 

назад
Продукція Pedigree

Склад: злаки, продукти рослинного походження, м’ясо та продукти тваринного походження, мінерали (включаючи 2.4% триполіфосфату натрію), екстракти рослинного білку, олії та жири.

Харчова цінність (100г): білки – 9.5%, жири – 2.6%, зола - 6.1%, клітковина – 2.4%.

Енергетична цінність (100 г): 325ккал.

Додатки (кг): сульфат цинку - 1045мг, курячий ароматизатор - 43.6 мг. Не містить штучних барвників та ароматизаторів.

Пакування: 3 кісточки - 45 грамів.