укр рус

Підготовка будинку до приїзду цуценяти

Яким би маленьким не був ваш будинок, для малюка – це величезний та незвіданий світ. І навіть, якщо вам він здається безпечним та надзвичайно затишним, спробуйте подивитися на нього очима майбутнього «батька». Цуценята дуже допитливі та всюди сують свій ніс. Він буде досліджувати ваш будинок в пошуках чого-небудь цікавого, з чим можна погратися і що пожувати. Тому, передусім, давайте «усунемо» потенційно небезпечні для життя малюка предмети. А, якщо усунути їх неможливо, сховаємо їх в недосяжні місця.

На що звертаємо увагу:

Дрот.

Підніміть їх вище та гарненько закріпіть. Спеціальні пластикові «короби», якщо і будуть не по зубкам зовсім малюкам, легко можуть бути «розжовані» цуценятами великих порід, особливо після того, як у них проріжуться зубки.

Рослини.

Плющі, пуацетія, гвоздики – одні з багатьох рослин, токсичних для собаки. А навіть, якщо рослина і не може зашкодити малюку, розбитий горщик цілком здатний серйозно його поранити. Тому рослини також слід прибрати подалі.

Дрібні предмети.

Якщо у вас маленька дитина, то вам знайомі безкінечні спроби засунути в рот все, що заманеться. Також і цуценята: будуть намагатися дослідити все, що трапиться на їх шляху. Будьте обережні, малюк може подавитися.

Взуття.

Для вашого малюка взуття не викликає небезпеки. Навпаки, він з радістю буде гризти черевик свого господаря. А ось вам навряд чи сподобається весь час ходити винятково в обгризеному взутті. Цуценя з дитинства повинне засвоїти, що гризти можна лише свої іграшки.

Пам’ятайте, що собаки не розуміють «старий» черевик чи «новий», тому не намагайтеся видати йому в якості іграшки старий тапочок.

Отже, територія підготовлена. Тепер слід визначитися з місцем для малюка. Цуценята швидко втомлюються, тому місцем повинен бути затишний куточок, «нірка», в якій він зможе відпочити навіть у розпал дня, шумного бенкету сім’ї та бурхливих ігор дітей. Уникайте місць близько батарей чи пічок – тепло погано позначається на шерсті собаки.

• Дуже важливо, щоб малюку було зручно спати. Тому, визначившись з місцем, покладіть туди підстилку. Вона повинна бути м’якою (щоб малюку було комфортно спати) та однорідною (щоб там не поселилися паразити). Ви напевно помічали, як собачки «крутяться» та «втоптують» своє «ліжечко». Частіше за все, це лиш прояв інстинкту, але інколи песик дійсно «розгладжує» підстилку. Дуже важливо, щоб підстилка була цупкою (щоб малюк не згриз її) та легко піддавалася чистці.

• Мисочки. Їжа – одна з важливих складових життя собаки, тому до процесу годування теж слід підготуватися.

Мисочок повинно бути 2: одна для корму, друга – для води. Найкращі миски із нержавіючої сталі, але вони можуть бути і з якісної харчової пластмаси. Якщо ваш собака не дрібної породи та буде рости, вам також необхідно придбати спеціальну підставку для мисок, яка дозволяє закріпити їх на рівні мордочки песика.

Щоб дістати їжу, собака ні в якому разі не повинен нахилятися. Якщо ваш собака буде «тягнутися» за їжею вниз, постраждає його осанка, травлення. А якщо у вашого песика довгі вушка, вони будуть постійно «падати» в миску.

• Ну і, звичайно ж, потрібно заздалегідь запастися харчуванням для улюбленця – як тим, до якого цуценя звикло, так і тим раціоном, яким ви плануєте годувати песика надалі.

• Цуценята пізнають світ в процесі ігор, тому серед багатьох інших покупок (ошийник, щітки, ласощі і т.д.), передусім, потурбуйтеся про іграшки. Вони знадобляться вам з першого дня. Чим різноманітнішими будуть іграшки, тим краще.

Процес підготовки будинку до прийому нового члена сім’ї може тривати безмежно. Головне – не забути, що вашому малюку повинно бути затишно. Але не намагайтесь захистити його від усього підряд, не спускаючи з рук. Йому повинно бути гарно не лише з новим господарем, але і у його новому будинку навіть, коли він залишається сам.

 

назад
Продукція Pedigree

Склад: злаки, продукти рослинного походження, м’ясо та продукти тваринного походження, мінерали (включаючи 2.4% триполіфосфату натрію), екстракти рослинного білку, олії та жири.

Харчова цінність (100г): білки – 9.5%, жири – 2.6%, зола - 6.1%, клітковина – 2.4%.

Енергетична цінність (100 г): 325ккал.

Додатки (кг): сульфат цинку - 1045мг, курячий ароматизатор - 43.6 мг. Не містить штучних барвників та ароматизаторів.

Пакування: 3 кісточки - 45 грамів.