укр рус

Обираємо ошийник та поводок

Ошийник та повідець – обов’язковий аксесуар для собаки, що мешкає в міських умовах. Це не примха та не каприз господаря, а ефективний помічник у вихованні домашнього улюбленця та спосіб приручення його природних інстинктів. І, щоб звикання до повідця та нашийника пройшло легко та не викликало у вашого улюбленця дискомфорту, скористайтеся нашими порадами та рекомендаціями:

Свобода вибору.

Сучасні зоомагазини пропонують нам великий асортимент спорядження для собак. Їх вибір повинен залежати від сили та габаритів собаки, рівня надресированості, темпераменту та характеру. Так, фіксуючі ошийники-пряжки з ідентифікаційним ярличком – це неодмінний атрибут вихованого та гарно навченого собаки. Для дресирування активних та імпульсивних собак підійдуть недоуздки, які дозволяють контролювати рот улюбленця. А для собак, які страждають від постійних проблем з горлом та органами дихання, існує поводок-збруя, яка фіксується на рівні грудної клітини.

Розмір має значення.

Обираючи ошийник для свого чотириногого друга, керуйтеся, в першу чергу, його габаритами. Маленьким та середнім собакам підійдуть вузькі та м’які нашийники, а великогабаритним – широкі. Повідець повинен бути не надто довгим для того, щоб складений в декілька разів він спокійно вміщався у вашу долоню, але і не коротким (приблизно 1,8 м), щоб під час прогулянок та дресирувань не обмежувати свободу рухів вашого улюбленця.

Не заощаджуйте на якості.

Гарне спорядження для собаки повинне бути виготовлене з декількох шарів якісної натуральної шкіри. Вся фурнітура, включаючи кільця та пряжки, повинна бути металевою та зварною. Перевірте, щоб всі механізми були робочими і вчасно спрацьовували. В цьому випадку і ошийник, і поводок прослужать вам і вашому чотириногому другу достатньо довго.

Красиво – не значить зручно.

Звичайно, кожному господарю хочеться, щоб його улюбленець виглядав на всі сто. Та індустрія собачої моди всіляко потурає нашим бажанням, випускаючи надзвичайні колекції аксесуарів для собак, прикрашені стразами, блискітками та металевими заклепками. І, якщо під час світського виходу така розкіш буде цілком доцільною, то під час тренування всі ці прикраси будуть відволікати увагу собаки і навіть можуть травмувати його.

Неправильно підібрані повідець та нашийник можуть травмувати вашого улюбленця та заподіяти йому сильний біль. Тому, купуючи собаче спорядження, пам’ятайте, що від того, наскільки відповідально ви підійдете до вибору ошийника та повідка, залежить здоров’я собаки та ваш душевний комфорт.

назад
Продукція Pedigree

Склад: злаки, м'ясо і субпродукти (в тому числі мозкової кісточки - мін. 4%, м'яса - мін. 4%), цукру, олії і жири, дріжджі.

Харчова цінність (на 100 г): білки -13 г, жир - 10 г, клітковина - 3 г, кальцій - 3 г, зола - 11,5 г, вітамін А - 250 МО, вітамін Е - 3 мг, залізо - 1 , 5 мг, жири (омега-3 поліненасичені жирні кислоти - 40 мг)

Енергетична цінність (на 100 г): 330 ккал.

Вага упаковки: 150 грам.