укр рус

Собака у громадському транспорті

Рано чи пізно кожний господар стикається з необхідністю вирушити зі своїм улюбленцем в нехай невелику, але подорож. І тут, як не крути, без транспорту не обійтися. І, щоб кожна поїздка в автомобілі чи громадському транспорті не перетворювалась для вас та вашого улюбленця справжнім кошмаром, необхідно заздалегідь підготувати песика.

Привчати собаку до транспорту слід задовго до першої поїздки. Досвідчені дресирувальники вважають, що
734b814f2e0668faa3deee90046c3f88 оптимальний вік для цього – 4-5 місяців, одночасно з початком соціалізації цуценяти в суспільстві. Привчити песика до транспорту не так вже й складно, але, як і в будь-якій іншій програмі дресирування, необхідно запастися терпінням та витримкою. Щоб процес адаптації вашого улюбленця до автомобілів та автобусів пройшов якомога швидше та безболісніше, пропонуємо вам скористатися нашими невеликими порадами.

Процес привчання песика до транспорту проводьте поступово, крок за кроком, ні в якому разі не форсуючи події. Щоб собака адаптувався до шуму автомобілів, скоректуйте ваш щоденний прогулянковий маршрут таким чином, щоб його частина пролягала недалеко від проїжджої частини та зупинок. Поступово ваш улюбленець звикне до реву двигунів та перестане лякатися.

Щойно ваш улюбленець перестане звертати увагу на автомобілі, що проїжджають повз, запропонуйте йому невелику автобусну подорож. Поступово збільшуйте час поїздки і через декілька тижнів ви зможете спокійно брати улюбленця з собою у більш віддалені подорожі.

Як і в будь-якій іншій програмі тренувань, підбадьорюйте вашого улюбленця за правильно виконані команди та0c682d1f42321aa9c13f7451842a70ef вправи за допомогою похвали та ласощів. Тоді кожну поїздку він буде сприймати, як приємну та веселу пригоду.

Їдучи у подорож, одягніть собаці намордник, ошийник та тримайте його на короткому повідку, щоб уникнути неприємних казусів з іншими пасажирами.

Виховуйте в собаці терпіння, спокій та витримку. Під час поїздки посадіть його біля своїх ніг та не дозволяйте бігати по салону. Собака повинен повністю підкорятися вам та не викликати страху в оточуючих.

назад
Продукція Pedigree

Склад: злаки, продукти рослинного походження, екстракти рослинних білків, м’ясо та продукти тваринного походження (включаючи 4% курятини), мінерали, насіння, олії та жири, трави. Харчова цінність (100г): білки – 9%, жири – 2%, зола – 5.7%, сира клітковина – 0.5%, кальцій – 0.7%.

Додатки: сульфат заліза – 53.8 мг, вітамін А – 5730 МО, вітамін Е – 57.4 мг, Омега-3 жирні кислоти – 1151 мг.

Енергетична цінність (100г): 321 ккал.

Зберігати при температурі від +4C до +35С та відносній вологості повітря не більше 75%. Кінцева дата споживання та ідентифікаційний номер заводу-виробника: див. на зворотній стороні упаковки. Продукт вироблений за 18 місяців до кінцевої дати споживання. Номер партії відповідає кінцевій даті споживання.

Вага: 72г (3шт).